לתמונה הבאה הבא nav_nums הקודם לתמונה הקודמת
 
 
 
 
ערב טוב אורח ()
summer school - הגיע הזמן להתעורר
לימודים בחו"ל > סאמר סקול > מרכזי סאמר סקול באנגליה > גילאי 14-16 > סאמר סקול רכיבת סוסים במרכז Bath

מרכזי סאמר סקול באנגליה

סאמר סקול רכיבת סוסים במרכז Bath  

טבלת לו"ז לדוגמא
תכנית רכיבת סוסים של סאמר סקול מרכז באת' מיועדת לגילאי 14 עד 16, שאוהבים לרכב על סוסים או מעוניינים לבלות קיץ בלתי נשכח תוך כדי דהירה קדימה!
התכנית המיוחדת מאפשרת למשתתפים להיות פרשים, בוקרים, לשפר את כישורי הרכיבה, ליהנות מהכרות ושהות עם הסוסים האציליים ולדעת הרבה דברים מעניינים על סוסים. סגנון הרכיבה הוא אנגלי. אין חובה להגיע עם ניסיון, ילמדו אתכם הכל במרכז!
 
סאמר סקול רכיבת סוסים
 
התוכנית כוללת רכיבה על סוסים אך גם טיפול בסוסים והאכלת הסוסים. זו היא תכנית מעשירה המציעה חוויות מיוחדות כגון ביקור באורוות, הכרת רזי הרכיבה בצורה מלאה והבנת עולמם של הסוסים. אז מה עוד חשוב לדעת על החוויה העצומה הזו? 

רכיבת סוסים בסאמר סקול באת


השפה אנגלית, טיולים באנגליה ומה שביניהם


התכנית לרכיבה על סוסים של סאמר סקול מרכז באת' יוצרת את השילוב האידיאלי בין הנאה לבין למידה, כאשר על הכל חולשות החיות המופלאות האלה. הקמפוס שוכן במרכז באת' באנגליה, עיר ציורית קסומה ששמרה על צביון היסטורי. הכל כאן מתנהל בשפה האנגלית: דיבור, הקשבה והבנה. בבקרים, לפני הרכיבה, מתקיימים שיעורי אנגלית חווייתיים המוצעים בכיתות מודרניות ומאובזרות היטב. הלימודים כוללים פן חוויתי ויצירתי, כך שהאנגלית נלמדת בצורה של פעילויות מהנות, משחקים, שירים ועוד פעילויות בליווי בני נוער ממדינות שונות.


אוהבים לטייל?

 
בסאמר סקול רכיבת סוסים בבאת' תוכלו ליהנות מטיולים בבאת' עצמה ומחוצה לה.

באת' הינה אחת הערים היפות באנגליה, עיר אשר ארגון אונסק''ו הכריז עליה כאתר מורשת עולמית. זו היא עיר עם אינספור מבנים היסטוריים יפהפיים, רחובות שנראה כאילו נלקחו מימי הביניים, מרחצאות עתיקות, בתי קפה, מרכזי קניות ואווירה קסומה שאין בהרבה מקומות אחרים. מרכז באת' עצמו כולל בשטחו מגרשים בשטח עצום ומתקני ספורט.

התכנית כוללת בתוכה ביקור בערים המעניינות ביותר של אנגליה, כולל טיול (וקניות) בלונדון. הדרך המנה להיחשף לכל האתרים המרכזיים של בירת אנגליה, דוגמת הביג בן, מוזיאון השעווה מאדאם טוסו, נהר התמזה וכמובן נצפה במחזמר מפורסם!
 
טיול ללונדון בסאמר סקול

סאמר סקול בלונדון


וקצת לגבי המגורים...


הלינה במרכז באת' תוכנית רכיבה על סוסים הינה בחדרי יחיד, כשכל חדר כולל גם מקלחת ושירותים. בנוסף, תיהנו מפעילויות חברתיות שונות, ערבי קריוקי, ערבים בינלאומיים וכמובן מפגש עם חבר'ה מכל העולם.  נכון שפתאום הקיץ הקרוב נראה מעניין הרבה יותר?
 
מגורים בסאמרסקול
   
לחץ לסגירה לחץ לסגירה
לחצו לסגירת הלו"ז לחצו לסגירת הלו"ז
 
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.