מלגות לימודים באיטליה


הירשמו כאן לקורס שפה בחו״ל

מלגות לימודים באיטליה

איטליה ידועה כמדינה ידידותית מאוד לסטודנטים. מוסדות לימוד מגוונים, מורים מצוינים, שבוע לימודים קצר, תנאי קבלה הוגנים. אבל מה שבאמת מושך לאיטליה סטודנטים מכל קצוות תבל הוא שכר הלימוד האטרקטיבי שלה. 

שכר הלימוד באיטליה הוא בין הנמוכים בעולם ! ובנוסף לשכר הלימוד, בתי ספר רבים באיטליה מאפשרים למועמדים ולסטודנטים להגיש בקשות למלגות על סמך מצב סוציו אקונומי ועל בסיס הישגים בלימודים.

סטודנטים ישראלים רבים כבר מימשו את האופציה של הנחה / מימון הלימודים באיטליה בעזרת מלגות ולמעשה, אחוז מקבלי המלגות של הסטודנטים הישראלים באיטליה מגיע עד ל - 40% מכלל הסטודנטים.

טווח המלגות ללימודים באטליה הוא בין 0- 4000 אירו לשנה, סכומים משמעותיים ביותר, במיוחד בהתחשב בשכר הלימוד שהוא נמוך יחסית למקומות אחרים בעולם.

את תהליך הגשת הבקשה עבור מלגות לימודים באיטליה מומלץ להתחיל בחודש יוני, לפני המבחנים לאוניברסיטאות באיטליה.

כמו כן, תהליך הגשת מלגות ללימודים באיטליה אינו תהליך פשוט, ולכן, כדי להבין בדיוק מהן הדרישות לכל בקשת מלגה, כדאי לפנות ישירות ליועצי קמפוס לימודים לקבלת ייעוץ מקצועי חינם בתהליך הגשת המועמדות למלגה.

יועצי קמפוס לימודים מנוסים בתחום וידעו להעניק לכם הסברים על המלגה, אך את הבקשה עצמה למלגה מגישים בפועל לאוניברסיטה עצמה.

לפניכם סקירה של המלגות שניתן להגיש בלימודים באיטליה:

 
מלגת שכר לימוד
מלגת שכר לימוד הינה מלגה פופולארית מאוד, שנקבעת על פי מצב סוציו אקונומי. בעת תהליך הגשת המלגה יש להציג טופסי 106 של שני ההורים, גודל הדירה על פי טופס ארנונה או חוזה קניית הדירה של ההורים , תמצית רישום מורחבת ממשרד הפנים. מלגת שכר הלימוד יכולה לזכות את הסטודנט בתשלום מלא של כל שכר הלימוד או בהנחה כלשהי.


מלגת מחייה

מלגת מחייה לצורך הוצאות מחייה בלבד (שכ"ד , כלכלה ועוד) נקבעת לפי מצב סוציו אקונומי. יש להציג טופסי 106 של שני ההורים, גודל הדירה על פי טופס ארנונה או חוזה קניית הדירה של ההורים , תמצית רישום מורחבת ממשרד הפנים, או כל טופס אחר המצביע על מצב סוציו אקונומי נמוך. מלגת מחייה יכולה לזכות את הסטודנט בתשלום של עד 4000 אירו לשנה


מלגת הצטיינות בלימודים

לסטודנטים מצטיינים מפרגנים ועל סמך הישגים תוכלו להגיש בקשה למלגת הצטיינות. מלגת הצטיינות באיטליה נקבעת בסוף כל שנה של הלימודים באיטליה על פי ממוצע הציונים שאמור לעמוד על כ- 28 מתוך 30 (ציון 95 לפי מדרג הציונים הישראלי). היקף מלגת ההצטיינות נקבע כל שנה מחדש.
 
חפשו אותנו ברשתות החברתיות
  • פייסבוק לימודים בחו"ל
  • פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
  • פייסבוק סאמר סקול
  • אינסטגרם סאמר סקול
  • פייסבוק לימודים בגרמניה
  • פייסבוק לימודים באיטליה
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.

בניית אתרים

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

© כל הזכויות שמורות קמפוס לימודים בחו"ל טלפון: 5354449 - 03