ללמוד שפות בחו"ל

על כל שפה ושפה


הירשמו כאן לקורס שפה בחו״ל
לימודי אנגלית בחו"ל

אנגלית

שליטה באנגלית היא כרטיס הכניסה לחברות מובילות, להצלחה בלימודים, לטיולים בעולם ואפילו לפעילויות יומיומיות כמו גלישה באינטרנט בעידן הגלובלי בו אנחנו חיים אי אפשר להסתדר בלי ידיעת השפה האנגלית
אנגלית באנגליהאיטלקית באיטליה

איטלקית

איטלקית היא השפה של החיים הטובים, שפה של רנסאנס תרבותי, קלה ומהירה לקליטה, שימושית מאוד לכל מי ששוקל לימודים אקדמיים או לימודי תעודה באיטליה או פשוט אוהב את הקסם של איטליה, הנופים המסנוורים וסגנון החיים הנינוח והמענג.
לימוד איטלקית באיטליהגרמנית בגרמניה

גרמנית

גרמנית הינה שפה הנפוצה ביותר באיחוד האירופי ורבים בוחרים ללמוד אותה בעקבות מסע שורשים, רצון להשתלב בלימודים גבוהים בגרמניה או בארצות אחרות אירופאיות דוברת השפה.
גרמנית הינה השפה המועדפת על מי שאוהבים את התרבות והספרות הגרמנית (גטה ועוד) או מי שמקיימים קשרים עסקיים באירופה.
לימוד גרמנית בגרמניהקורס יפנית

יפנית

יפנית, השפה של ארץ השמש העולה, היא שפה טרנדית כיום ללימודים בעיקר בקרב אנשי עסקים וסטודנטים ללימודי מזרח אסיה, אבל גם זרים שפשוט מתעניינים בתרבות היפנית בוחרים ללמוד אותה ביפן עצמה.
יפנית ביפןללמוד ספרדית

ספרדית

הספרדית היא בהחלט שפה שכדאי לדעת, בייחוד אם אתם מתכננים על לימודים בספרד (לימודים אקדמיים או לימודי תעודה, לימודים בספרד מוצעים בתנאים נוחים, בעלות סבירה, במקומות יפים וברמה מעולה), טראקים ומסעות בדרום אמריקה (היכונו לקראת נופים עוצרי נשימה), עסקים באירופה (לא פלא שבספרד אחד ממסלולי הלימוד הנחשקים והיוקרתיים ביותר הוא מנהל עסקים) או אם אתם פשוט רוצים להבין את אחת השפות המדוברות והתוססות בעולם.
ספרדית בחו"לסינית בסין

סינית

מיליארד סינים לא טועים והשפה שהם דוברים היא שפה שכדאי להכיר. לימודי סינית בסין מתאימים למטיילים ברחבי סין, למי שעושה עסקים ברחבי אסיה או מייבא סחורה מסין ולסטודנטים שלומדים שיטות רפואה סיניות כמו למשל, דיקור סיני

סינית בחו"לצרפתית בצרפת

צרפתית

צרפתית, בת למשפחות השפות הרומאניות, היא שפה מועדפת ללימודים כשפה שנייה ברחבי העולם. זו שפה רומנטית ויפה להפליא ולא פלא שהצרפתים כל כך קנאים לשפתם, בסך הכל, כ-77 מיליון איש, פרנקופונים, מדברים צרפתית.

ללמוד צרפתיתלימודי ערבית

ערבית

השפה הערבית היא אחת השפות השמיות המדוברות ביותר בעולם. בתוך קבוצת השפות השמיות נמצאות השפה הארמית והשפה העברית ועל כן הן דומות לה מאוד. בכל העולם קיימים יותר ממאתיים עשרים וחמישה מיליון דוברי ערבית, המאוכלסים במצרים, עיראק, ישראל, תימן ועוד.

קורס בערבית 
חפשו אותנו ברשתות החברתיות
  • פייסבוק לימודים בחו"ל
  • פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
  • פייסבוק סאמר סקול
  • אינסטגרם סאמר סקול
  • פייסבוק לימודים בגרמניה
  • פייסבוק לימודים באיטליה
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.

בניית אתרים

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

© כל הזכויות שמורות קמפוס לימודים בחו"ל טלפון: 5354449 - 03