ללמוד תואר באיטליה

מקצועות לימוד באיטליה


הירשמו כאן לקורס שפה בחו״ל
לימודי רפואה בחו"ל

לימודי רפואה באיטליה

יש כל כך הרבה סיבות ללמוד רפואה באיטליה ולא פלא שבשנים האחרונות הפכה איטליה ליעד מועדף עבור סטודנטים מישראל. איטליה מציעה לימודי רפואה ברמה גבוהה מאוד ובעלות נמוכה יחסית ללימודי רפואה בארץ. בניגוד להיצע המצומצם בישראל, יש באיטליה מבחר אוניברסיטאות שמציעות לימודי רפואה ואפילו נכללות בין האוניברסיטאות המובילות בעולם בתחום לימודי רפואה. תנאי הקבלה ללימודי רפואה באיטליה בהשוואה לארץ אף הם נוחים מאוד ומאפשרים ליותר סטודנטים להתקבל ללימודים ולהגשים חלום.
לימודי רפואה באיטליהלימודי וטרינריה באיטליה

לימודי וטרינריה באיטליה

אחד התחומים הפופולאריים ביותר בקרב ישראלים שלומדים בחו"ל הוא לימודי וטרינריה באיטליה. בעוד בארץ ניתן ללמוד וטרינריה רק באוניברסיטה אחת ותנאי הקבלה הם בין הגבוהים באקדמיה, הרי שבאיטליה יש מבחר אוניברסיטאות מצוינות שמציעות לימודי וטרינריה בעלות משתלמת (שכר לימוד אטרקטיבי ובנוסף - אופציה להגשת מלגות) והקבלה ללימודים אף היא פשוטה יותר, כיוון שתנאי הקבלה נוחים יותר. יתרון בולט נוסף לטובת לימודי וטרינריה באיטליה – לימודי וטרינריה באיטליה נמשכים רק 5 שנים בעוד בארץ הם מתפרשים על פני 7 שנים.
לימודי וטרינריה בחו"ללימודי אדריכלות באיטליה

לימודי אדריכלות באיטליה

איטליה היא גן עדן ארכיטקטוני, שופעת מבנים היסטוריים ועכשוויים מרשימים ביופיים והיא המקום האולטימטיבי ללימודי אדריכלות. אוניברסיטאות רבות מציעות לימודי אדריכלות באיטליה, כשחמש מהן אפילו מדורגות בין 200 האוניברסיטאות הטובות בעולם ללימודי אדריכלות. תנאי הקבלה נוחים, שכר הלימוד הוא בין הזולים בעולם עם אפשרות להגשת מלגות ושבוע הלימודים באיטליה הוא קצר יחסית ומאפשר לשלב בין לימודים לעבודה וחיי חברה פעילים. כמאה סטודנטים יוצאים מישראל מדי שנה ללמוד אדריכלות באיטליה כך שנוצרת גם קהילה ישראלית קטנה ומגובשת שמעניקה תחושה של בית חם.
לימודי אדריכלות בחו"ללימודי בישול בחו"ל

לימודי בישול באיטליה

הבישול האיטלקי כבש כבר מזמן את הסצנה הקולינארית העולמית במטעמים ייחודיים, פיצות ופסטות וניוקי. שפים רבים החלו את דרכם במסגרת לימודי בישול באיטליה ובעבודה במסעדות השונות ברחבי ארץ המגף. לצד כרמים ויקבי בוטיק איכותיים, איטליה היא המקום האידיאלי לרכוש בו את המיומנויות הנדרשות לקריירה מצליחה במטבח. בית הספר לבישול 'קורדון בלו' מרשת 'קורדון בלו' העולמית מציע מגוון מסחרר של קורסים עם התמחויות שונות בבישול המיועדים לשפים, חובבי בישול ואפילו לילדים. לימודי בישול תיאורטיים לצד לימודים מעשיים וחווייתיים.

קורס בישול באיטליהלימודי עיצוב בחו"ל

לימודי עיצוב באיטליה

בתי העיצוב המובילים ביותר, נופים מעוררי השראה, התערוכות הגדולות בתחום. איטליה היא בירת עיצוב עולמית שמושכת מדי שנה סטודנטים רבים מכל העולם שבוחרים ללמוד בה עיצוב על היבטיו השונים. עיצוב פנים, עיצוב תעשייתי, עיצוב גרפי, עיצוב אופנה ואפילו עיצוב רכב. בית הספר IED הוא בית הספר לעיצוב הגדול באירופה בעל קמפוסים אטרקטיביים בוונציה, טורינו, מילאנו ורומא והינו בעל מוניטין בינלאומי בלימודי עיצוב. הלימודים משלבים תיאוריה עם פרקטיקה, שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, המורים הם מהטובים בתחום ובית הספר מקפיד על שיתופי פעולה עם בתי עיצוב גדולים ומאפשר לסטודנטים לחוות את התעשייה עוד טרם סיימו את לימודיהם.
ללמוד עיצוב בחו"ללימודי עיצוב תעשייתי

לימודי עיצוב תעשייתי באיטליה

לימודי עיצוב תעשייתי באיטליה מושכים מדי שנה סטודנטים ישראלים רבים שמחפשים לימודי עיצוב תעשייתי ברמה גבוהה. איטליה, כבירת עיצוב עולמית, מציעה לימודי עיצוב תעשייתי המחוברים ללב התעשייה אצל מורים מובילים תוך שימוש בטכניקות לימוד מתקדמות. לימודי עיצוב תעשייתי באיטליה נמשכים שלוש שנים ומשלבים ידע תיאורטי לצד התנסות פרקטית ומכשירים את הסטודנט לעבודה כמעצב עצמאי וגם לעבודה בבתי עיצוב מובילים, חברות עיצוב מסחריות.

עיצוב תעשייתי באיטליה 
חפשו אותנו ברשתות החברתיות
 • פייסבוק סאמר סקול
 • אינסטגרם סאמר סקול
 • פייסבוק לימודים בחו"ל
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.

 • לימודים בגרמניה - המכינה הכי נחשבת בישראל ובגרמניה
  לימודים בגרמניה, המכינה הכי חשובה בישראל ובגרמניה
  קרא עוד אודות לימודים בגרמניה - המכינה הכי נחשבת בישראל ובגרמניה
 • טיול אחרי צבא, לימוד שפה בחו"ל
  טיול אחרי צבא בסטייל חדש, הילדים של ... כבר נסעו לשם
  קרא עוד אודות טיול אחרי צבא, לימוד שפה בחו"ל
 • לימודי רפואה באיטליה באנגלית, יותר זול מישראל
  לימודי רפואה באנגלית באיטליה
  קרא עוד אודות לימודי רפואה באיטליה באנגלית, יותר זול מישראל
 • ללמוד באיטליה - אין זול מזה
  לימודים באיטליה במחירים מדהימים
  קרא עוד אודות ללמוד באיטליה - אין זול מזה
 • לימודים בקנדה - יותר טוב מארה"ב
  לימודים בקנדה - מלימודי תואר ועד קורסים קצרים
  קרא עוד אודות לימודים בקנדה - יותר טוב מארה"ב
 • סאמר סקול 2019
  רוצים חוויה לכל החיים ? הרשמו עכשיו לסאמר סקול של קמפוס
  קרא עוד אודות סאמר סקול 2019
 • לימודים בספרד ב 1000 יורו לשנה
  לימודי תואר בספרד ב 1000 יורו לשנה, כדאי, משתלם ויותר זול מישראל.
  קרא עוד אודות לימודים בספרד ב 1000 יורו לשנה
 • לימוד שפות בחו"ל - ממש לא יקר
  לימודי שפות בחו"ל מתאים לכל כיס !
  קרא עוד אודות לימוד שפות בחו"ל - ממש לא יקר