לימודי בישול בארה"ב

לימודי בישול בארה"ב


הירשמו כאן לקורס שפה בחו״ל

בית הספר לבישול של ג'ונסון & ויילס

לאוניברסיטת ג'ונסון & ויילס בית-ספר ייחודי ללימודי בישול, בו מוצעת תוכנית לימודים לתואר בשילוב קריירה קולינארית. מאז 1973, לימודי הבישול בג'ונסון & ויילס הינם מהמבוקשים בעולם, ובבית-ספר זה הוכשרו השפים המובילים בתחום.
תוכניות לימודי הבישול פותחות בפני הסטודנטים מגוון אופציות לתעסוקה לאחר הלימודים: שף ראשי, סו-שף, בעל מסעדה, מבקר מסעדות, שף הסעדה וכו'.

                              Associate Degrees   

בישול

במסלול זה יילמדו מיומנויות הבישול, תמחור מנות, תזונה ושיווק מזון. כן, יילמדו שיטות מתקדמות של בישול קלאסי ובינלאומי, קינוחים ומגוון אופציות למאכלים שונים. כבוגר המסלול, הסטודנט יוכל להשתלב בעבודה בבתי מלון, מסעדות, קייטרינג ועוד.
משך הלימודים הינו שנתיים.

קונדיטוריה

בתוכנית לימודים זו הסטודנטים ייחשפו לטכנולוגיות חדישות ולכלים הנחוצים לתחום האפייה והמאפים. כמו כן, יילמדו  טכניקות של אפייה צרפתית, אומנות אפיית לחמים, טורט, עוגות חתונה, קינוחים, שוקולד ועוד. במהלך הלימודים, הסטודנט יפתח מיומנויות ומקצועיות ברזי המקצוע באפייה, אומנות המאפה וכן שיווק מזון.
עם סיום הלימודים הסטודנט יוכל להשתלב בקריירת קונדיטוריה. מחלקת ההשמה של בית הספר מסייעת לסטודנטים במציאת עבודה בבתי-מלון מהמובילים בעולם, מאפיות, מסעדות וכו'. משך הלימודים הינו שנתיים.

                                         תואר BA

תואר זה מיועד לסטודנט המעוניין להשתלב בתחום הבישול ולשדרג את הקריירה שלו ולפתוח עסק עצמאי בתחום. משך הלימודים הינו ארבע שנים.

בישול – מסלול ניהולי

תוכנית לימודים זו הינה שילוב בין לימודי בישול לבין ניהול מלונאות. המסלול מקנה הזדמנות לרכוש את מיומנויות התחום המבוססות על כישורי הנהגה, ניהול, חשיבה ביקורתית, ניהול עסקי ושירות לקוחות. המסלול מכין את בוגריו לקריירה ניהולית בתעשיית המזון, דוגמת: מנהלי מסעדות, שפים  ראשיים, סו-שפים, מנהלי מזון ומשקאות, מנהלי קייטרינג וכו'.
במהלך הלימודים יוצעו לסטודנטים מגוון התמחויות שנועדו למקד את תחום העניין של הסטודנט. התמחויות לדוגמה: אמנות הבישול, תזונה ובישול בריא, אירוח בינלאומי, תפעול, שיווק, ניהול אירועים.

קונדיטוריה

במהלך הלימודים הסטודנט ייחשף למגוון רחב של התנסויות בתחום הקונדיטוריה, התנהלות בסביבה תחרותית וכן ישתמש בטכנולוגיות מתקדמות ובפרק זמן קצר יהפוך לשף או לבעל קונדיטוריה. תוכנית הלימודים מתמקדת בהיבט הפרקטי של התחום ובמהלכם הסטודנט ישתתף בהכנת יצירות קונדיטוריות לצד בעלי המקצוע המובילים בתחום. למעשה, ההכשרה שתינתן במסלול זה מבססת את הידע הפרקטי לו זקוק הסטודנט, ומעצימה את מיומנויות ההנהגה שלו. עם סיום הלימודים הסטודנט יוכל להשתלב כשף בבתי המלון הטובים ביותר, מסעדות וחנויות קונדיטוריה שונות.

תזונה ובישול

תוכנית לימוד זו הינה ייחודית לאוניברסיטת ג'ונסון & ויילס משום שהינה מוכרת על-ידי איגוד הדיאטנים האמריקאי
(CADE). המסלול נועד עבור סטודנטים המעוניינים לשלב את מיומנויות הבישול עם ידע ועקרונות התזונה.
עם סיום הלימודים, הסטודנט יוכל להשתלב בתעשיית המזון במשרות המצריכות דגש על ההיבט הבריאותי של המזון. לדוגמה: מטבחי ספינות שיט, ספא, בתי נופש וקיט, שף אישי ועוד.
מחלקת ההשמה של ג'ונסון & ויילס תסייע לסטודנטים להתכונן לראיונות עבודה.

שיווק המזון

מסלול זה נלמד בשילוב הפקולטה למנהל עסקים של ג'ונסון & ויילס. תוכנית לימודים זו מציעה למסיימי מסלול ה-) Associate Degreesבתחום הקונדיטוריה / הבישול) התמחות בתחום השיווק. במסלול זה הסטודנטים ירכשו יכולות שונות שיכשירו אותם להתמודד עם תחום שיווק המזון בעתיד: ניתוח נתונים, יישום, פיתוח אסטרטגיות בהתבסס על חקר נתונים איכותיים והצבת מטרות עסקיות.
עם סיום התואר, הסטודנטים יוכלו להשתלב במשרות שיווק בתעשיית המזון, כגון : מנהלי מחלקות שיווק במסעדות ומשרות שונות במחלקות ייצור של תעשיית המזון והמשקאות.

יזמות בתחום המזון

מסלול זה נלמד בשילוב הפקולטה למנהל עסקים של ג'ונסון & ומיועד לסטודנטים המעוניינים לפתוח עסק עצמאי בתחום המזון או להיות חלק מצוות ניהולי במסעדות או בתי-עסק בתחום. בוגרי הקורס ייהנו מלימוד שיטות ניהוליות,
אסטרטגיית יזמות,חשבונאות, כלכלה ושיווק על מנת לשלב את הידע הקולינארי בניהול עסק משגשג. בצד הלימודים התיאורטיים, הסטודנטים יתנסו בלימודים מעשיים שיקנו להם כלים להשתלבות בתעשיית המזון עם תום לימודיהם.


קונדיטוריה - מסלול ניהולי

מסלול זה מקנה לסטודנטים תוכנית לימודים ייחודית המשלבת לימודי בישול וניהול מלונאות. תוכנית זו מספקת הזדמנות למומחים בתחום המזון של המחר לפתח את יכולות ההנהגה והניהול, מיומנויות חשיבה ביקורתית, פתרון בעיות בתחום, יכולות ניתוח נתונים כלכליים ותודעת שירות.
בוגרי המסלול יוכלו להשתלב במגוון משרות, לדוגמה: מנהלי מסעדות, מנהלי מטבח, סו-שפים, מנהלי מזון ומשקאות, מנהלי קייטרינג ועוד.
במהלך הלימודים, הסטודנטים יוכלו לבחור באחת מההתמחויות הבאות: אמנות הבישול, תזונה ובישול בריא, אירוח בינלאומי, תפעול, שיווק, ניהול אירועים.

 
חפשו אותנו ברשתות החברתיות
 • פייסבוק סאמר סקול
 • אינסטגרם סאמר סקול
 • פייסבוק לימודים בחו"ל
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.

 • לימודים בגרמניה - המכינה הכי נחשבת בישראל ובגרמניה
  לימודים בגרמניה, המכינה הכי חשובה בישראל ובגרמניה
  קרא עוד אודות לימודים בגרמניה - המכינה הכי נחשבת בישראל ובגרמניה
 • טיול אחרי צבא, לימוד שפה בחו"ל
  טיול אחרי צבא בסטייל חדש, הילדים של ... כבר נסעו לשם
  קרא עוד אודות טיול אחרי צבא, לימוד שפה בחו"ל
 • לימודי רפואה באיטליה באנגלית, יותר זול מישראל
  לימודי רפואה באנגלית באיטליה
  קרא עוד אודות לימודי רפואה באיטליה באנגלית, יותר זול מישראל
 • ללמוד באיטליה - אין זול מזה
  לימודים באיטליה במחירים מדהימים
  קרא עוד אודות ללמוד באיטליה - אין זול מזה
 • לימודים בקנדה - יותר טוב מארה"ב
  לימודים בקנדה - מלימודי תואר ועד קורסים קצרים
  קרא עוד אודות לימודים בקנדה - יותר טוב מארה"ב
 • סאמר סקול 2019
  רוצים חוויה לכל החיים ? הרשמו עכשיו לסאמר סקול של קמפוס
  קרא עוד אודות סאמר סקול 2019
 • לימודים בספרד ב 1000 יורו לשנה
  לימודי תואר בספרד ב 1000 יורו לשנה, כדאי, משתלם ויותר זול מישראל.
  קרא עוד אודות לימודים בספרד ב 1000 יורו לשנה
 • לימוד שפות בחו"ל - ממש לא יקר
  לימודי שפות בחו"ל מתאים לכל כיס !
  קרא עוד אודות לימוד שפות בחו"ל - ממש לא יקר