לימודים אקדמיים באיטליה

אוניברסיטאות באיטליה


הירשמו כאן לקורס שפה בחו״ל
לימודים ברומא

לימודים ברומא

רומא, בירת איטליה, מעוז הנצרות הקתולית הגדול ביותר בעולם, עיר שההיסטוריה שלה הולכת שנים רבות אחורה. רומא ממוקמת במרכז איטליה ובסמוך לים התיכון.

לימודים באיטליהLa Sapienza - Universita' degli studi di Roma

האוניברסיטה הראשונה של רומא, "לה סאפינצה" נוסדה לראשונה בשנת 1303. 
בשנת 1670 הוקם הבניין "החדש" של האוניברסיטה. האוניברסיטה מונה 21 
פקולטות -  19 פקולטות + 2 בתי ספר השייכים לאוניברסיטה.

לימודים באיטליהTor Vergata - Universita' degli studi di Roma

האוניברסיטה השניה של רומא, "טור ורגאטה". נקראת על שם איזור ברומא שהיה קיים בתקופת רומא העתיקה. לאוניברסיטה 6 פקולטות: כלכלה, משפטים, הנדסה, אומנות, רפואה ומדעים.

אוניברסיטאות ברומאלימודים במילאנו

לימודים במילאנו

מבקרים באים למילנו כדי ליהנות מהאופנה, מהמטבח, מהאופרה, מהקתדרלה (הרביעית בגודלה בעולם), מהמבצר מתקופת הרנסאנס ומהפרסקו מאת דה וינצ'י, הסעודה האחרונה, אבל זוהי גם עיר חיה ותוססת, בירת הכלכלה והמסחר של המדינה.
ללמוד באיטליה Politecnico Milano  
האוניברסיטה הטכנית של מילנו, אחת האוניברסיטאות המפורסמות ביותר , נוסדה בשנת 1863, ומדורגת בקבוצת 50 המוסדות הטובים בעולם.

ללמוד באיטליה Universita’ degli studi di Milano
האוניברסיטה של מילנו היא מהגדולות בכמות התלמידים, נכון לשנת 2005 רשומים באוניברסיטה כ- 100,000 סטודנטים.
אוניברסיטאות במילנוללמוד באיטליה

לימודים בפירנצה

העיר המדהימה ביופייה פירנצה היא בירת חבל טוסקנה, שוכנת לצד חוף הים התיכון והיא בין הערים המועדפות על ישראלים. הרבה לא יודעים שפירנצה הייתה אף לבירת איטליה בשנים 1865 – 1870.
 Universita’ degli studi di Firenze
האוניברסיטה נוסדה בשנת 1321.לאוניברסיטה 12 פקולטות, הפקולטות מפוזרות ברחבי העיר פירנצה, המציעה מגוון רחב ל תארים ראשונים.
לימודים בפירנצהלימודי תואר באיטליה - לימודים בפיזה

לימודים בפיזה

העיר פיזה ממוקמת בחבל טוסקנה, למרגלות חוף הים התיכון, בשפך הנהר ארנו. בימי הביניים הייתה העיר למרכז מסחרי חשוב ואחת מהרפובליקות הימיות של איטליה
 Universita degli studi di Pisa
האוניברסיטה נוסדה בשנת 1343 למרות שיש הטוענים כי הייתה קיימת עוד במאה ה- 11. האוניברסיטה מפעילה תוכנית מיוחדת לקבלת סטודנטים זרים שמטרתה להקל על הקליטה של הסטודנט בפיזה בפרט ובאיטליה בכלל.
אוניברסיטאות בפיזהללמוד באיטליה - לימודים בבולוניה

לימודים בבולוניה

בולוניה היא עיר הבירה של חבל אמיליה-רומני, היא נוסדה כ-800 שנים לפני הספירה והיא הוקמה ע"י האטרוסקים. נכון להיום העיר מונה כ- 372,505 תושבים.
 Universita degli studi di bologna
האוניברסיטה הראשונה והעתיקה ביותר בעולם המערבי, נוסדה בשנת 1088לאוניברסיטה קמפוסים שונים ברחבי העיר, היא בעלת 23 פקולטות שונות.
אוניברסיטאות באיטליהלימודים באיטליה

לימודים בפררה

פררה שוכנת בחבל הארץ אמיליה-רומניה, במרכזו של מישור פו. בעבר הייתה פררה אחד ממרכזי התרבות החשובים ביותר.
 Universita' degli studi di Ferrara
האוניברסיטה של פררה נוסדה בשנת 1391 לספירה. היא בעלת 8 פקולטות ורשומים בה מעל ל- 15,000 סטודנטים.
לימודים אקדמיים בחו"ללימודים באיטליה - אוניברסיטת ונציה

לימודים בונציה

לדעת רבים, ונציה היא העיר היפה והרומנטית ביותר באיטליה ואולי אף בעולם כולו. ונציה היא "עיר על מים", היא שוכנת על 118 איים קטנים ונפרדים שמחוברים כולם באמצעות גשרים.
 Universita ca Foscari Venezia
האוניברסיטה נוסדה בשנת 1877 כתיכון בראשונה. 4 פקולטות ו- 11 מחלקות שלומדים בהן למעלה מ- 24,000 סטודנטים במגוון של תארים.

 Universita luav di Venezia
האוניברסיטה נוסדה בשנת 1926. האוניברסיטה מתמחה בארכיטקטורה ובמקצועות העיצוב, ולכן היא קטנה בגודלה ומצומצמת בתחומי הפעילות שלה.
ללמוד בונציהללמוד באיטליה - אוניברסיטת טורינו

לימודים בטורינו

טורינו היא בירת חבל פיאמונטה והיא בעלת כ- 1,075,000 תושבים, היא יושבת למרגלות הגדה המזרחית של נהר פו ובעלת איזור חקלאי פורה.
 Universita degli studi di Torino
האוניברסיטה נוסדה בשנת 1404 ורשומים בה מעל ל- 60,000 סטודנטים. לאוניברסיטה 12 פקולטות המציעות תארים במגוון תחומים.

 Politecnico di Torino
האוניברסיטה הטכנית של טורינו נוסדה בשנת 1906. האוניברסיטה עומדת למעשה על מבנים של בית ספר ומוזיאון שאוחדו לאחד ויצרו את המבנים של האוניברסיטה.
לימודי תואר בטורינו איטליהללמוד באיטליה - אוניברסיטת פאוויה

לימודים בפאוויה

פאוויה שוכנת על גדות הנהר טיצ'ינו, היא יושבת בחבל לומברדיה ומונה כ- 85,000 תושבים. זוהי עיר קטנה המלאה בבניינים רומאנסקים ובניינים מתקופת הרנסאנס.
 Universita degli studi di Pavia
אוניברסיטה זו מיוחדת שכן היא גם מוזיאון, כאן בהחלט יכול הסטודנט ללמוד בתוך אתרים היסטוריים של ממש. האוניברסיטה נוסדה בשנת 1361 והיא אחת העתיקות באיטליה.
לימודי תואר בפאוויה - לימודים באיטליהלימודים באיטליה בעיר בארי

לימודים בבארי

בארי ממוקמת בדרום איטליה והיא בירתה של חבל פוליה. בארי הוקמה בשנת 1811 לפני הספירה ומסע הצלב הראשון יצא ממנה בשנת 1095. בבארי כ- 333,000 תושבים אך עם הזמן מתווספים לעיר עיירות מהפריפריה שיגרמו לעלייה באוכלוסין של המטרופולין.
 Universita degli studi di Bari
האוניברסיטה של בארי נוסדה בשנת 1923 והיא בעלת 13 פקולטות. לכל פקולטה יש ספריה כמו כן לכל מחלקה יש ספריה משלה ובנוסף יש את הספרייה המרכזית של האוניברסיטה.
אוניברסיטת בארי - לימודי תואר באיטליהללמוד באיטליה - מסינה

לימודים במסינה

העיר מסינה נמצאת באי סיציליה והיא ממוקמת בפינת האי בסמוך ל"שפיץ" של מגף איטליה והיא נחשבת ל"השער לסיציליה". העיר מונה כ- 266,000 תושבים. זוהי עיר שנוסדה לפני כ- 3,000 שנה ונהרסה פעמים רבות לאורך השנים.
 Universita degli studi di Messina
האוניברסיטה של מסינה נוסדה בשנת 1548 היא נסגרה ונפתחה מחדש בשנת 1847. לאוניברסיטה 11 פקולטות, לכל פקולטה יש ספריה ובנוסף יש את הספרייה המרכזית של האוניברסיטה.
לימודי תואר באיטליהללמוד באיטליה - פרוג′יה

לימודים בפרוג′יה

פרוג'יה היא בירתה של חבל הארץ אומבריה והיא מונה כ- 153,000 תושבים. במאה ה-6 וה-7 הייתה פרוג'יה אחת
מ-12 ה"לוקומוניות", ערי המדינה האריסטוקרטיות שהתאחדו בברית האטרורית. העיר נוסדה בשנת 310 לפני הספירה ע"י האטרוסקים, החומה המאסיבית והשערים משקפים את תפאורתה של העיר בימים עברו.
 Universita degli studi di Perugia
האוניברסיטה של פרוג'יה נוסדה בשנת 1308, היא הוקמה מתוך הלך הרוח באותה התקופה שאמר שכל עיר שמכבדת את עצמה צריכה להיות בעלת אוניברסיטה.
תואר באיטליה - פרוג′יהאוניברסיטאות באיטליה - פאדובה

לימודים בפאדובה

פאדובה שוכנת בחבל ארץ ונטו, היא מונה כ- 212,000 תושבים. העיר נוסדה במאה ה- 4 לפני הספירה ובמאה ה- 1 לפנה"ס היא הייתה אחת הערים הרומיות המשגשגות בזכות הסחר בנהר, עבודות אדמה וסחר בסוסים. במאה ה- 7 נחרבה פאדובה ע"י הלומבארדים ובמאות 11-13 הייתה לעיר מדינה עצמאית.
 Univrsita degli studi di Padova
האוניברסיטה של פאדובה נוסדה בשנת 1222. האוניברסיטה מציעה מגון רחב של תארים שונים במסלולים שונים, סה"כ 13 פקולטות לאוניברסיטה, היא מציעה מחלקה מיוחדת לסטודנטים זרים.
לימודים אקדמיים באיטליה - אוניברסיטאות בפאדובהלימודי תואר באוניברסיטאות באיטליה

לימודים בפארמה

פארמה שוכנת בחבל הארץ אמיליה רומניה והיא מונה אוכלוסיה של כ- 185,000 תושבים. היא עיר שוק ומרכז תעשייתי חשוב, וכיום היא משמשת כמרכז חשוב לתעשייה קולונרית. העיר נחצית על ידי נהר פארמה והיא העיר של המנצח ג'וספה ורדי והמלחין ארטורו טוסקניני.
 Universita degli studi di parma
האוניברסיטה שנוסדה בשנת 1831 הינה כיום בעלת 10 פקולטות, 58 מסלולים לתואר ראשון, 39 מסלולים לתואר שני, מסלולים לדוקטורט, בתי ספר מקצועיים ואף אפשרות לקחת קורסים יחידים ומעל ל- 30,000 סטודנטים.
לימודים באיטליה - פארמהלימודים אקדמיים באיטליה - ג′נובה

לימודים בג′נובה

ג'נובה היא עיר נמל בצפון איטליה והיא בירתה של חבל ליגוריה הצפוני. האוכלוסייה מונה כ- 700,000 תושבים. ג'נובה היא הנמל הימי הגדול באיטליה והיא בנויה בצורת אמפיתיאטרון הררי.
 Universita degli studi di Genova
לא ניתן למצוא שנה מדויקת בה הוקמה האוניברסיטה של ג'נובה. מעריכים כי היא החלה את ייסודה במאה ה- 13. הפקולטה הראשונה הייתה הפקולטה למשפטים ולאחריה הוקמו פקולטות נוספות.
לימודים באיטליהלימודי תואר באיטליה

לימודים באודינה

אודינה היא עיר בצפון מזרחי איטליה בין הים האדריאתי והרי האלפים, כ-40 ק"מ מהגבול הסלובני. אוכלוסיית העיר מונה 169,000, נכון לשנת 2007 .
 Universita degli studi di Udine
אוניברסיטה יחסית קטנה וחדשה, נוסדה בשנת 1978.
לאוניברסיטה שלוחות בערים שונות ברחבי חבל הארץ, יש לה 10 פקולטות, 46 מסלולים לתואר ראשון וקרוב ל- 17,000 סטודנטים. לאוניברסיטה מגזין חודשי און ליין, מגוון של מלגות לימודים לסטודנטים, קורסי קיץ, מרכז ספורט, מידע לגבי פעילויות בשעות הפנאי ומחלקה ליחסים בין לאומיים שמציעה תוכניות לחילופי סטודנטים, לימודי שפות ומידע שמיש לסטודנטים זרים במגוון נושאים.
ללמוד תואר באיטליה - אודינהלימודי תואר באיטליה - לאקווילה

לימודים בלאקווילה

ל'אקווילה שוכנת בחבל הארץ אברוצ'י והיא מונה כ- 70,000 תושבים. זוהי עיר קטנה ועל פי האגדה היא נוסדה במאה ה- 13 כשתושבי 99 המבצרים בעמק שלרגלי הגראן סאסו חברו יחד להקים עיר שבה לכל מבצר תהיה כנסייה, כיכר ומזרקה משלו.
 Universita degli studi dell’aquila
אין מידע כתוב לגבי התאריך המדויק בו הוקמה האוניברסיטה, ידוע רק שבשנת 1464 המלך פרדיננד אישר את בקשת ראש העיר להקים את האוניברסיטה של לאקווילה, אין רשומות לגבי הקמת האוניברסיטה בפועל.

 Universita degli studi di Teramo
האוניברסיטה מאוד צעירה שנוסדה בשנת 1993, רשומים בה למעלה מ- 10,000 סטודנטים, 5 פקולטות ו- 17 תארים ראשונים ושניים.
אוניברסיטאות באיטליהלימודים אקדמיים באיטליה

לימודים בוורונה

ורונה שוכנת בחבל ונטו, אוכלוסייתה מונה כ- 260,000 תושבים, היא ביתם של זוג האוהבים רומאו ויוליה ולאחר ונציה היא העיר האומנותית ביותר בונטו. בתחילה הייתה ורונה מושבה רומית, היא נכבשה ע"י האוסטרים ב- 1814 ואוחדה שוב עם איטליה ב- 1866.
 Universita degli studi di Verona
בשנת 1950, קבוצה של אינטלקטואלים קתולים יצרו בית ספר תיכון חינם, מהרעיון, ועל בסיס יסודות אלו הוקמה האוניברסיטה בשנת 1959. האוניברסיטה עוסקת בפרויקטים שונים וביניהם: CampusOne – זוהי תוכנית בת 3 שנים, שמטרתה לשמר ולקדם את ההשכלה הטכנולוגיה ושיפורה.
ללמוד באיטליהללמוד באיטליה

לימודים בפאלרמו

פלארמו, בירתה של האי סיציליה והנמל הראשי שלה, אוכלוסייתה מונה כ- 700,000 תושבים והיא בנויה בראש מפרץ רחב ידיים, היא שוכנת בשוליו של מישור פורה המוקף בגבעות.
Universita degli studi di Palermo
האוניברסיטה הוקמה בשנת 1996 והיא בין הצעירות באיטליה, לאוניברסיטה 12 פקולטות המפוזרות ברחבי פאלרמו ואין ספור מסלולים לתואר, כמו כן לאוניברסיטה 2 בתי ספר מקצועיים.
לימודים באיטליה - פלמרולימודי תואר באיטליה

לימודים בנאפולי

העיר נאפולי מלאת האנרגיה, בירת מחוז קאמפאניה (Campania), יושבת במפרץ נאפולי המקסים, שחולש עליו הר הגעש וזוביוס. זוהי אחת הערים הצפופות ביותר בעולם, והיא פועמת לקצב ההמונים העובדים והמתגוררים בה, רחובותיה הצרים עמוסים באנשים המנסים להתחמק מהכביסה התלויה ממעל ומהקטנועים המהירים מתחת.
 Universita degli studi di Napoli
האוניברסיטה של נאפולי נוסדה בשנת 1224, היא שימשה בעברה גם כאוניברסיטה של סיציליה. לאוניברסיטה 13 פקולטות המפוזרות ברחבי נאפולי ומגוון רחב של תארים שונים.
ללמוד באיטליה - נאפולילימודים אקדמיים בחו"ל

לימודים בברשה

ברשה שוכנת בחבל לומברדיה ולה כ- 200,000 תושבים, היא עיר תעשייתית חשובה ושוכנת למרגלות הפרה אלפים הלומבארדיים. בצפון העיר נוכל למצוא מבצר מימי הביניים ובמרכז בניינים שונים מתקופות שונות.
Universita degli studi di Brescia
האוניברסיטה נוסדה בשנת 1982 והיא בעלת 4 פקולטות המפוזרות ברחבי העיר, 44 מסלולים לתואר ראשון, 7 מסלולים למאסטר ו- 14 מסלולים לדוקטורט במחקר ומעל ל- 14,000 סטודנטים רשומים.
ללמוד תואר באיטליה - ברשה 
חפשו אותנו ברשתות החברתיות
 • פייסבוק סאמר סקול
 • אינסטגרם סאמר סקול
 • פייסבוק לימודים בחו"ל
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.

 • לימודים בגרמניה - המכינה הכי נחשבת בישראל ובגרמניה
  לימודים בגרמניה, המכינה הכי חשובה בישראל ובגרמניה
  קרא עוד אודות לימודים בגרמניה - המכינה הכי נחשבת בישראל ובגרמניה
 • טיול אחרי צבא, לימוד שפה בחו"ל
  טיול אחרי צבא בסטייל חדש, הילדים של ... כבר נסעו לשם
  קרא עוד אודות טיול אחרי צבא, לימוד שפה בחו"ל
 • לימודי רפואה באיטליה באנגלית, יותר זול מישראל
  לימודי רפואה באנגלית באיטליה
  קרא עוד אודות לימודי רפואה באיטליה באנגלית, יותר זול מישראל
 • ללמוד באיטליה - אין זול מזה
  לימודים באיטליה במחירים מדהימים
  קרא עוד אודות ללמוד באיטליה - אין זול מזה
 • לימודים בקנדה - יותר טוב מארה"ב
  לימודים בקנדה - מלימודי תואר ועד קורסים קצרים
  קרא עוד אודות לימודים בקנדה - יותר טוב מארה"ב
 • סאמר סקול 2019
  רוצים חוויה לכל החיים ? הרשמו עכשיו לסאמר סקול של קמפוס
  קרא עוד אודות סאמר סקול 2019
 • לימודים בספרד ב 1000 יורו לשנה
  לימודי תואר בספרד ב 1000 יורו לשנה, כדאי, משתלם ויותר זול מישראל.
  קרא עוד אודות לימודים בספרד ב 1000 יורו לשנה
 • לימוד שפות בחו"ל - ממש לא יקר
  לימודי שפות בחו"ל מתאים לכל כיס !
  קרא עוד אודות לימוד שפות בחו"ל - ממש לא יקר