לתמונה הבאה הבא nav_nums הקודם לתמונה הקודמת
 
 
 
 
בוקר טוב אורח ()
summer school - הגיע הזמן להתעורר

כתבות סאמר סקול

לקראת עונת הסאמר סקול הקרובה הממשמשת ובאה הכנו עבורכם, משתתפי הסאמר סקול לדורותיהם, ועבור קהל הגולשים שלנו שטרם זכה לחוות את החוויה המדהימה, אזור כתבות המספרות ומתארות חוויות של ילדים ובני נוער שהשתתפו בסאמרסקול שלנו ורוצים לחלוק אתכם את מה שעבר עליהם במהלך השבועיים - שלושה המדהימים האלו

חלק מהכתבות נכתבו ע"י גולשים ולקוחות לשעבר (ואולי גם לעתיד) המשתתפית בתחרות כתבות ה- סאמרסקול השנתית שלנו. הכתבה הטובה ביותר תזכה את כותבה בהנחה של 1200 ש"ח ברישום לתכנית סאמר סקול או בפרס יוקרתי כגון: טאבלט (הפרסים משתנים מעת לעת על פי המצאי בחנויות).

כתבות לתחרות ניתן לשלוח עד סוף ינואר בצירוף שם הכותב ובאיזה מחזור השתתף.
נשמח לקבל לתחרות גם כתבות של ילדים שלא השתתפו בסאמר סקול אבל מאוד מאוד רוצים לעשות זאת ויכתבו על כמה ולמה הם רוצים להשתתף בסאמרסקול.


אתם מוזמנים לשלוח אלינו כתבות בנושא סאמר סקול לאתר בכל עת ונשמח מאוד להעלות כתבות טובות ואיכותיות.

כמו כן, בקרוב אנו משדרגים את גלריית התמונות ונשמח לקבל תמונות נוספות של סאמרסקול באנגליה או סאמר קמפ בארה"ב. את התמונה יש לשלוח בליווי משפט קצר המסביר באיזה מרכז סאמר סקול / סאמר קמפ היא צולמה.


בואו ושתפו את החברים במה שעבר עליכם בקיץ - זה המקום בשבילכם !

אל תשכחו כי תוכלו בכל עת לבקר גם בפורום סאמר סקול

סאמר סקול - תחרות תמונות שנתית

 

 

סאמר סקול מנקודת מבטה של אמא

ביררנו בין מספר חברות על סאמר סקול והגענו לקמפוס לימודים. מה שמאוד משך אותנו מלכתחילה היה היחס האישי והעובדה שמדובר בחברה מנוסה עם ותק בתחום ובעיקר שיש מנהל סאמר סקול שמתלווה לילדים ואפילו אפשרות ליצור קשר 24 שעות ביממה.
זה מבחינתנו העיד על נכונות לבוא לקראת ההורים ועבור הורים היסטריים כמוני וכמו בעלי, אין מחיר לאחריות.

סאמר סקול - מחשבות של אמא  

סאמר סקול – חוויות מדהימות שמחכות לכם ב סאמר סקול

מתי בפעם האחרונה למדתם אנגלית באנגליה ? מתי בפעם האחרונה למדתם אנגלית עם חברים מכל העולם ? מתי בפעם האחרונה אחרי שיעור אנגלית קפצתם לסיבוב בלונדון ?
סאמר סקול זו הרפתקה שמשלבת לימודי אנגלית ברמה הכי גבוהה בשילוב אטרקציות מסחררות, טיולים מעניינים, בילויים של פעם בחיים, פינוקים וריגושים הכל תוך כדי לימודי אנגלית בחו"ל .

סאמר סקול - חוויה של פעם בחיים  

סאמר סקול - חלום חיי, מאת שלו
(בן 11 בעת כתיבת הסיפור)

זהו החלום שלי בגדול, אפשר להגשים אותו זה, לא מיליון דולר ! סאמר סקול, כן, כן זה חלום חיי.
ואל תתפלאו, אני לא היחיד שחולם עליו, 2 משלושה ילדים חושבים כמוני.

סמר סקול - חלום חיי  

שאלות ותשובות עם עומרי - מנהל
סאמר סקול באנגליה

לא קל להגדיר את עומרי. נכון להיום, הוא מרכז את העניינים הפרוצדוראליים של הסאמר סקול- מתאם בתי- ספר וטיסות, עורך סידורים לקראת יציאת קבוצות. בעבר אף הדריך כמה מחזורים של חניכים, ובעבר הרחוק יותר היה חניך בסאמר סקול במשך שלוש שנים. התרשמות המערכת: מדובר בתופעה של התמכרות.
עומרי ענה לנו על כמה שאלות מרכזיות, שחשוב לקבל עליהן את כל המידע, כאשר מתעניינים בחוויית הסאמר סקול.
מנהל סאמר סקול באנגליה  

סאמר סקול - יומן מסע

שיעורים מרתקים, ארוחות מסביב לשולחן המשותף, מוזיאונים, מסיבות דיסקו, ספורט, אמנות, טיולים- וכל זה קורה לפעמים ביום אחד. החלטנו לעשות לכם סדר ולהציג בפניכם סדר יום של חניכה בסאמרסקול. תכירו את שי, בת 15, שהשתתפה בסאמרסקול בקיץ האחרון, כשעלתה לכיתה י'. שי הזמינה אותנו לחוויה הפרטית שלה, וחלקה איתנו את סדר היום שלה בסאמרסקול.
Summer Cool  

סאמר סקול - להכיר חבר′ה מכל העולם

אין כמו סאמר סקול להכיר חברים חדשים שלא הייתם יכולים לפגוש בשום מקום אחר. אחרי כמה שבועות של חוויות משותפות, תוכלו להגיד כמה מילים אפילו בפורטוגזית, ותופתעו לגלות שבני גילכם מיפן דומים לכם הרבה יותר ממה שחשבתם..  ארבעה חבר'ה ישראלים שיתפו אותנו בחוויות, וסיכמו את ההתנסות באותן המילים: "תקשרנו אחד עם
השני בלי שום בעיה; מדהים היה לגלות כמה שבעצם כולנו דומים."
קייטנת אנגלית בקיץ  

סאמר סקול - רגעי השיא

מי שכבר היה, יודע – סאמר סקול הוא חוויה של פעם בחיים.
ארבעה חבר'ה שחזרו ממחנה הקיץ- וזה לא סתם מחנה קיץ- שיתפו אותנו ברגעים "הכי" שלהם. וראו הוזהרתם..
אחרי שתקראו, תרצו גם אתם!
סאמר סקול בחו"ל  

סאמר סקול באנגליה או סאמר קמפ בארה"ב?

סאמר סקול או סאמר קאמפ ? המכנה המשותף בין השניים הוא שגם פה וגם שם תשמעו ותדברו אנגלית, הרבה אנגלית; בשניהם תכירו המון חבר'ה, ותעשו חיים. ההבדל בין ה-סקול ל-קאמפ הוא שבמחנה הקיץ אתם מחליטים כמה תלמדו!
אנגליה או ארה"ב?  

סאמר סקול - על מה אנחנו בכלל מדברים?

הקיץ בפתח ואתם כבר לא יכולים לחכות לחופש.. אבל רק רגע- תכניות לחופש כבר עשיתם?? שוב אתם מתכננים לישון עד הצהריים, להיזרק על חוף הים, ולרבוץ שעות מול הטלוויזיה? יש לנו בשבילכם עוד רעיון: את הקיץ הזה מבלים אחרת. מה דעתכם להתעורר בבוקר, להריח ריח של חו"ל, להחליף מעל הטוסט של ארוחת הבוקר מילות פלרטוט עם הצרפתייה החמודה שפגשתם אתמול, ולהמשיך ליום שרק משתפר מרגע לרגע?
סאמר סקול - מה זה?  

סאמר סקול 2006

כתבתו של אבישי כץ
כשקיבלתי את המייל שמסביר על התחרות ועל התנאים שלה, חשבתי לעצמי שאין סיכוי שאוכל לכתוב חמש מאות מילים על  סאמר סקול. והנה אני נוכח לעובדה, שעוצמת החוויה של ההנאה והלמידה שעברתי בסאמר סקול זורמת לדף בקלילות עם חיוך של נוסטלגיה על הפנים.
חוויות סאמר סקול  

סאמר סקול- המתנה הכי טובה שיש

כתבתה של שיר עמרם
ביולי של שנת 2007, קיבלתי את המתנה הענקית הזאת שבטח כולכם כאן בדיוק בשבילה, והיא טיסה לסאמר- סקול.
אני יכולה לספר לכם שהנסיעה לאנגליה והשהייה במקום היפהפה הזה הנקרא לייסטר, היתה חוויה בלתי נשכחת, ששיפרה את הביטחון שלי, העשירה את הידע שלי, הוסיפה לחיי עוד אינספור אנשים וחברים חדשים ומדהימים מכל רחבי העולם, ואין זו שאלה- כמובן שגם מהארץ, ונתנה לי ביטחון לדבר בשפה האנגלית הבינלאומית, דבר שלא היה לי כל-כך לפני כן.
קייטנת אנגלית  

סאמר סקול - חלום שמתגשם

כתבתה של עדי בן מיור
22.7.07 טיסה ראשונה לבד. פרידה מההורים בשדה התעופה, המון חששות , פרצופים חדשים שלא מכירים , חשבתי שאני לבד. תוך דקות ספורות התחלנו לדבר, לצחוק יחד ולהכיר אחד את השני, מכל קצוות הארץ, כל הגילאים וכל הטיפוסים. משם המשכנו כקבוצה אחת, כל הילדים שנרשמו ביחד איתי לסאמר סקול של קמפוס לימודים, וכבר במטוס התחילו החוויות מה שהסתבר שזו הייתה רק ההתחלה.
Summer School  

סאמר קמפ בארה"ב

שאלות ותשובות מאת יותם לוין
אז מה זה בעצםSummer Camp Sabra ?
קמפ סברה הוא מחנה הנמצא במדינת מיזורי שבמרכז ארה"ב. מטרת המחנה היא בעצם לגבש את הנוער האמריקאי-היהודי שבארה"ב לתקופה מסוימת (מ-8 ימים לשכבות הגיל הקטנות ועד לחודש לשכבות הגיל הגבוהות). קמפ סברה שוכן על אגם יפהפה שנקרא Lake of the Ozarks. המחנה עצמו נמצא במרחק שעתיים וחצי מסנט לואיס שבנמל התעופה שלו נוחתים לאחר ההגעה לאטלנטה.
סאמר קאמפ בארה"ב  

סאמר סקול - השבועיים הנפלאים בחיי

כתבתה של טל גונן
השבועיים התחילו כשנחתתי בשדה התעופה סטנסטד באנגליה, ביולי האחרון. עוד לא ביקרתי באנגליה לפני זה, וגם לא טסתי לחו"ל בלי ההורים לפני זה, הרבה דברים היו חדשים לי. אבל במבט לאחור- אני לא רואה אף רגע מבוזבז או רגע שלא נהניתי בו, ריקמנסוורת', פנימיה יוקרתית לבנות שכל שנה בקיץ נערך בה סאמרסקול עם ילדים מכל העולם, הוא כנראה המקום שאני הכי אוהבת (עד כדי כך שכששאלו אותי כשהייתי שם איפה אני הכי רוצה להיות עכשיו, פשוט לא ידעתי מה לענות, או אפילו עד כדי כך שבלי לחשוב שניה אני מוכנה לתת כמעט הכל בשביל להיות שם שוב).
סאמר סקול - השבועיים הנפלאים בחיי  

יומני סאמר סקול- חוויה אישית של בוגרים

שנת הלימודים עדיין כאן, אבל זה הזמן לחשוב על החופש הגדול- על חוויה מיוחדת, על הזדמנות להכיר המון אנשים חדשים, על טיול, על הרבה פעילויות, אמנות, מוסיקה וספורט. דרך מעולה לעשות את כל זה וגם לשמח את ההורים (כי יוצאים משם גם עם אנגלית משופרת), היא להצטרף לאחת מקבוצות הסאמר סקול.
סאמר סקול באנגליה  

יומני סאמר סקול חלק 2

בחלק השני בסדרת הראיונות בנושא סאמר סקול דיברנו עם שלוש נערות מקסימות על החוויות שלהן בסאמר סקול באנגליה בקיץ האחרון (סאמר סקול 2007). שאלנו אותן כמה שאלות שמעניינות את כל מי שרוצה להצטרף להרפתקה המיוחדת של שבועיים- שלושה בחו"ל, עם נוער מכל רחבי העולם. מה יצא? במילה אחת- כיף. בשתי מילים- כיף חיים. בשלוש מילים- תקראו ותבינו הכול.
חווית סאמר סקול  

יומני סאמרסקול 3 - מדריכת סאמרסקול מספרת

תכירו את דפנה, מסגל ההדרכה של הסאמר סקול באנגליה, שהדריכה בקיץ האחרון קבוצת נערים ישראלית. שוחחנו עם דפנה על הפן ההדרכתי שבסאמר סקול ועל חוויותיה עם קבוצת בני- נוער בשבועיים צמודים- צמודים. היא העבירה להם פעילויות, היא ניהלה איתם שיחות נפש, היא נסעה איתם בכל פעילות וטיול, היא דאגה שיאכלו וישנו כמו שצריך, היא הייתה אמא, חברה ואוזן קשבת 24 שעות. וכן, היא מחכה להזדמנות לעשות את זה עוד פעם.
SummerSchool  
   
 
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.