צרפת


הירשמו כאן לקורס שפה בחו״ל

בית ספר לבישול בצרפת
בית הספר לבישול le cordon bleu בפריז

בית הספר בצרפת הוא הסניף הראשון של רשת בתי הספר le cordon bleu
העולמית. הוא נוסד לפני יותר ממאה שנים ומאז הניסיון והמסורת הם הקו המנחה את השפים המעבירים את הקורסים. ההזדמנות ללמוד ולהנות מהמגוון האזורי בצרפת הופכת את פריז למעבדה של טעמים בפני הסטודנטים הבאים ללמוד בה.

מסלולי הלימוד בפריז

הקורסים שמציע בית הספר le cordon bleu  בפריז לסטודנטים אורכים כ - 3
חודשים (10 שבועות), בסופם מקבל הסטודנט תעודת סיום בעלת שם עולמי בתחום הבישול האפייה. בנוסף קיימת האפשרות לקחת חלק בקורס אינטנסיבי Intensive Cuisine and Patisserie Courses (קיים בכל שלוש הרמות בשני התחומים) ובכך לסיים את הקורס בתקופה של כ-6 שבועות (אולם הלימוד במהלך התקופה אינטנסיבי יותר וכולל בין שנים לשלושה שיעורים ביום, בין חמישה לשישה ימים בשבוע).

הקורס הבסיסי במטבח הצרפתי Basic Cuisine Course 
מטרת הקורס היא היכרות עם המטבח הצרפתי, הגדרות קולינאריות-צרפתיות ייחודיות במטבח הצרפתי, טכניקות בישול צרפתיות קלאסיות-מסורתיות, שיטות בישול מגוונות והתאמתן להכנת מאכלים שונים, עבודה מקצועית עם סכיני מטבח למטרות שונות וכן לימוד חיתוכים שונים בעזרתם, לימוד ובניית הבסיס לתבשילים שונים, הכנת רטבים ועבודה נכונה עם סוגי בצק שונים, וכן סיור מודרך בשוק פריזאי תוך כדי מתן תשומת לב מיוחדת על בחירת מצרכים איכותיים.

קורס הביניים במטבח הצרפתי Intermediate Cuisine Course 
קורס הביניים נכנס לעומקי המבטח הצרפתי, על אזוריו השונים, וכולל בין השאר: התמחות במיומנויות מקצועיות במטבח הצרפתי וכן טכניקות מתוחכמות ומתקדמות יותר בחיתוך ובהצגת המנות, שימוש בעשבי תיבול ותבלינים במטבח הצרפתי המסורתי, טכניקות להצגה מרשימה של מנות ומגשים, מבוא והיכרות עם השילוב בין צבע-טעם-טקסטורה ולימוד על המקורות וההשפעות של המטבח הצרפתי המסורתי.
דרישות הקורס: ההרשמה לקורס הביניים ניתנת רק לבוגרי הקורס הבסיסי במטבח הצרפתי.

הקורס המתקדם במטבח הצרפתי Superior Cuisine Course 
הקורס המתקדם עוסק במטבח הצרפתי הקלאסי וכן העדכני, וכולל התמחות והתמקצעות בטכניקות הבישול המורכבות ביותר, לימוד של דיוק ויעילות במטבח, התמחות בטכניקות קישוט והצגת מנות, עיבוד והתאמת תפריטים המבוססים על חמורי גלם עונתיים ובעלי זמינות משתנה, הרכבת מנות באיכות הגבוהה ביותר, התנסות בהרכבת תפריט עכשווי ועדכני, וכמובן – מתן דגש על פיתוח ואימוץ יצירתיות אישית של כל סטודנט.
דרישות הקורס: ההרשמה לקורס המתקדם ניתנת רק לבוגרי קורס הביניים במטבח הצרפתי.
ללמוד בישול בצרפת

הקורס הבסיסי בקונדיטוריה צרפתית Basic Patisserie Course
 
הקורס הבסיס עוסק בהיכרות עם המאפים הצרפתים, הכנת מיני בצקים בסיסיים, לימוד מושגים צרפתיים-קלאסיים בעולם המאפים הצרפתים, היכרות עם בצקי שמרים המשמשים להכנת עוגיות וקוראסונים, טכניקות קלאסיות לאפייה וקישוט דברי מאפה, הכנת עוגות וקינוחים מסורתיים והיכרות עם מילויים וסוגי קרם שונים.

קורס הביניים בקונדיטוריה צרפתית Intermediate Patisserie Course
הקורס השני בסדרה עוסק בהתמקצעות בטכניקות ובשיטות האפייה שנלמדו בקורס הבסיסי, הכנה ושימוש נכון בקרמל ובנוגט, הכנסת גיוון ועניין בקינוחי מסעדות, הקניית מיומנויות לקישוטים אומנותיים למנות, הכנת גלידות וסורבה, היכרות והתנסות בהכנת לחמים, התמחות בהכנת סוגים שונים של מוס וקרם בוואריה וגם היכרות בסיסים עם שוקולד – עבודה עם שוקולד בידיים וכן טבילה בשוקולד.
דרישות הקורס: ההרשמה לקורס ביניים ניתנת רק לבוגרי הקורס הבסיסי לקונדיטורים.

הקורס המתקדם בקונדיטוריה צרפתית Superior Patisserie Course 
הקורס הסופי בהכנת דברי מאפה צרפתיים מחולק לשלושה חלקים עיקריים. החלק הראשון עוסק קינוחי מסעדות עכשוויים: קינוחים קרים וחמים, הכנת סופלה ועוגות מודרניות, התנסות בהכנת טורטים למיניהם, כל זאת תוך מתן דגש על התצוגה המרשימה של המנה והקישוטים. החלק השני מתמקד באומנות השוקולד: עוגות מוס, שילוב שוקולדים שונים וטקסטורות שונות במתכונים, פיסול בשוקולד לתצוגה, כגון קופסאות ופרחי שוקולד ועיבוד והתאמת השוקולד למנה. החלק השלישי והאחרון בקורס סובב סביב אומנות קישוטי הסוכר: לימוד טכניקות שונות של עיבוד, אפייה וצביעה של סוכר, הכנת פרחים, סרטים ושאר דוגמאות מסוכר.
דרישות הקורס: ההרשמה לקורס המתקדם ניתנת רק לבוגרי קורס הביניים
בקונדיטוריה.
 
תואר שני במנהל עסקים Masters of Business Administration 
מסלול מנהל העסקים בפריז, אשר מתנהל בשיתוף עם -  
MIP Management Institute of Paris)   הנו מסלול ייחודי שמטרתו לשפר את היכולות הניהוליות בפועל של העוסקים בתעשיית המלונאות והתיירות. התכנית החד שנתית מחולקת לארבע חטיבות עיקריות: היכרות עם התחום הניהולי, עקרונות ניהוליים בסיסיים, התמחות בטכניקות ניהוליות שונות ובסופו של דבר פיתוח קריירה בתחום. במהלך הלימודים נחשפים הסטודנטים למגוון תחומים, ביניהם: ניהול שירותים שונים, הפן הניהולי - תפעולי בתעשיית המלונאות, חשיבה אסטרטגית לקידום העסק, סיכונים בעולם התיירות ועוד, כל זאת בכיתות קטנות של בין 15-20 סטודנטים בכיתה.
 
לימודי  סומלייה
בית הספר le cordon bleu העולמי מציג תוכנית יוקרתית להכשרת סומלייה
(sommelier), אוצר יין ומנהל תחום היין במסעדות.
התוכנית מתקיימת בבית הספר - קורדון בלו פאריז, התכנית המוצעת הינה תוכנית יין מקצועית להכשרת סומלייה מספקת הכשרה מקיפה וייחודית לאורך תשעה חודשים.
התכנית מועברת בצרפתית ומתורגמת לאנגלית, כוללת שיעורים תיאורטיים לצד לימודים מעשיים לפיתוח חוש הטעם, כולל סיורי שטח מרתקים ביקבים נבחרים ו- 8 שבועות של התמחות מקצועית בהם יתנסו הסטודנטים בעבודה בחנות יין נחשבת ובמסעדת גורמה צרפתית בעלת כוכב מישלן. 

להרחבה בנושא לחצו כאן
 
חפשו אותנו ברשתות החברתיות
 • פייסבוק סאמר סקול
 • אינסטגרם סאמר סקול
 • פייסבוק לימודים בחו"ל
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.

 • לימודים בגרמניה - המכינה הכי נחשבת בישראל ובגרמניה
  לימודים בגרמניה, המכינה הכי חשובה בישראל ובגרמניה
  קרא עוד אודות לימודים בגרמניה - המכינה הכי נחשבת בישראל ובגרמניה
 • טיול אחרי צבא, לימוד שפה בחו"ל
  טיול אחרי צבא בסטייל חדש, הילדים של ... כבר נסעו לשם
  קרא עוד אודות טיול אחרי צבא, לימוד שפה בחו"ל
 • לימודי רפואה באיטליה באנגלית, יותר זול מישראל
  לימודי רפואה באנגלית באיטליה
  קרא עוד אודות לימודי רפואה באיטליה באנגלית, יותר זול מישראל
 • ללמוד באיטליה - אין זול מזה
  לימודים באיטליה במחירים מדהימים
  קרא עוד אודות ללמוד באיטליה - אין זול מזה
 • לימודים בקנדה - יותר טוב מארה"ב
  לימודים בקנדה - מלימודי תואר ועד קורסים קצרים
  קרא עוד אודות לימודים בקנדה - יותר טוב מארה"ב
 • סאמר סקול 2019
  רוצים חוויה לכל החיים ? הרשמו עכשיו לסאמר סקול של קמפוס
  קרא עוד אודות סאמר סקול 2019
 • לימודים בספרד ב 1000 יורו לשנה
  לימודי תואר בספרד ב 1000 יורו לשנה, כדאי, משתלם ויותר זול מישראל.
  קרא עוד אודות לימודים בספרד ב 1000 יורו לשנה
 • לימוד שפות בחו"ל - ממש לא יקר
  לימודי שפות בחו"ל מתאים לכל כיס !
  קרא עוד אודות לימוד שפות בחו"ל - ממש לא יקר