אוסטרליה


הירשמו כאן לקורס שפה בחו״ל
לימודי בישול בקורדון בלו
לבית הספר שני סניפים באוסטרליה; בסידני ובאדלייד.

בית הספר לבישול le cordon bleu בסידני

שלוחת בית הספר le cordon bleu בסידני תוכניות הכשרה ולימוד אינטנסיביות בתחומי בישול ואפייה לאלו השואפים להפוך לשפים. הלימוד מתמקד בהקניית הן ידע תיאורטי והן ניסיון מעשי בעבודה במטבח הצרפתי. בית הספר ממוקם בפרבר North Ryde הנמצא צפונית לסידני, במרחק של כ-17 ק"מ מהעיר (מרחק של כ-25 דקות נסיעה מאזור העסקים הראשי של העיר). רחובה הראשי של השכונה משופע בבתי קפה ומסעדות.

ללמוד בישול באוסטרליה

חיי הסטודנטים בעיר

סידני היא יעד תיירותי בין-לאומי המושך תיירים מכל עולם. היא מרובת תרבויות וידועה בזכות חופיה המדהימים והאתרים הייחודים שקיימים בה – בית האופרה של העיר וגשר הנמל. האקלים בעיר נוח, כך גם התחבורה הענפה המציעה אפשרויות תחבורה ביבשה ובים. כל אלה הופכים את החיים הסטודנטיאלים בסידני למיוחדים במינם. בילויים ואפשרויות בילוי בעיר הם מגוונים, החל במסעדות, בתי קפה ובארים וכלה במופעים, הצגות וטיולים בסביבת העיר.

מסלולי הלימוד בסידני

מסלולי הלימוד בסידני הם מהמגוונים שמציע בית הספר.

קורס בסיסי במטבח הצרפתי Basic Cuisine 
הקורס הבסיסי נותן את ההיכרות הראשונית עם המטבח הצרפתי. הוא כולל טכניקות בישול צרפתיות-קלאסיות, תכנון וארגון עבודה מסודרת במטבח תוך שימת דגש על ניקיון ובטיחות, בישול ירקות והטכניקות לעבודה נכונה איתם, שיטות בישול שונות ומגוונות, הגדרות ומונחים בבישול הצרפתי, טכניקות עיבוד ובישול בשרים ומאכלי-ים, תכנון והרכבת תפריטים שונים, שימוש בציוד מגוון לבישול, הכנת רטבים מיוחדים וכן קינוחים מסוימים.

קורס הביניים במטבח הצרפתי Intermediate Cuisine 
קורס הביניים עוסק בהתמחות בטכניקות שהוקנו לסטודנט בקורס הבסיסי, קנייה נכונה של מצרכים ואחסונם, מרקים ורטבים צרפתיים-מסורתיים,  עבודה עם ירקות, ביצים ומנות מעומלנות, דגים וצדפות, הכנת בשרים שונים, לימוד מקורות והשפעות חיצוניות על מצרכים שונים וכן הכנת קינוחים חמים וקרים, מאפים ועוגות צרפתיות והכנות והוצאה לפועל של תפריט מוגמר.
דרישות הקורס: ההרשמה לקורס ניתנת רק לבוגרי הקורס הבסיסי במטבח הצרפתי.

קורס מתקדם במטבח הצרפתי Superior Cuisine 
הקורס השלישי בסדרה, תפקידו לקשר בין המטבח הצרפתי הקלאסי-מסורתי לבין המנות הצרפתיות המודרניות יותר. במהלך הקורס נחשף הסטודנט להתפתחויות הנוכחיות בתחום הבישול, וזאת תוך כדי התנסות בעבודה עם חומרי גלם עשירים אך בו בזמן גם עדינים יותר. הקורס שם דגש על התמקצעות בטכניקות העבודה הצרפתיות שנלמדו בקורסים הקודמים, לימוד טכניקות קישוט ותצוגה מרשימה של מנות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, השפעת העונות ותנאי השוק על המטבח, תפריטים קלאסיים ועכשוויים, שימושים שונים ועבודה עם גבינות למיניהן והכנת פאטה צרפתי ותבשילי קדירה מסורתיים.
דרישות הקורס: ההרשמה לקורס ניתנת רק לבוגרי קורס הביניים במטבח הצרפתי.

קורס בסיסי בקונדיטוריה צרפתית Basic Patisserie 
הקורס הבסיסי תפקידו להקנות לסטודנטים את הידע הבסיסי בהכנת סוגים שונים של בצקים, בשילובים שונים של מרכיבי היסוד של הבצק, לימוד הכנת קישוטים בסיסיים לדברי מאפה, מבוא לעבודה עם שוקולד, מושגים מקצועיים בסיסיים בתחום האפייה, היכרות והתנסות בהכנת סוגי מאפה שונים ומילויים לאותם מאפים, הכנת לחמים שונים ולימוד עבודה נכונה עם בצקי שמרים וכן היכרות בסיסית עם קינוחים שונים.

קורס הביניים בקונדיטוריה צרפתית Intermediate Patisserie 
הקורס השני בסדרת הקורסים להכנת דברי מאפה צרפתיים עוסק בתרגול חוזר והתמקצעות בטכניקות העבודה במטבח. הוא כולל לימוד שיטות מקצועיות אומנותיות לקישוט המנה, הכנת גלידות וסורבה, עבודה עם קרמל ונוגט, התמחות בהכנת קרם בוואריה וסוגים שונים של מוס, הכנת עוגות וטורטים שונים צרפתיים-קלאסיים וגם מודרניים, מאפים המבוססים על בצק שמרים, הכנת קינוחי מסעדות חמים וקרים, הכנת לחמים שונים והצגה מסורתית ומודרנית של המנות שהוכנו.
דרישות הקורס: ההרשמה לקורס ניתנת רק לבוגרי קורס הקונדיטוריה הבסיסי.

קורס מתקדם בקונדיטוריה צרפתית Superior Patisserie 
הקורס השלישי והאחרון בסדרת הקורסים משלב בתוכו את כל הידע המקצועי והתיאורטי, הטכניקות ושיטות העבודה במטבח והיכולות היצירתיות שנלמדו בשני הקורסים הקודמים. הוא מחולק לארבעה חלקים עיקריים: קינוחי מסעדות, שוקולד, קישוטי סוכר ודברי מאפה. בין השאר מתנסים הסטודנטים בקורס בהכנת דברי מאפה לבעלי צרכים דיאטטיים, לחמים, עוגות וטורטים מורכבים יותר משנלמדו בעבר, קינוחים חמים וקרים המוגשים במסעדות היוקרתיות ביותר, בניית תפריטי קינוחים, עבודה נכונה עם קישוטי סוכר: טכניקות ההכנה, צביעה, אפייה, עיצוב ופיסול בסוכר, עבודה עם שוקולד בטכניקות מתוחכמות יותר וכן עיצוב, עיבוד ופיסול במרצפן להעשרת תצוגת המנה.
דרישות הקורס: ההרשמה לקורס ניתנת רק לבוגרי קורס הביניים לקונדיטורים.

קורס מנהל קולינארי - מקצועי Professional Culinary Management        חשיבותו של המסלול המוצע בסידני ללימוד ניהול מקצועי של התעשייה הקולינארית הוא ברמה בין-לאומית. המסלול החדשני בן שנתיים ושלושה חודשים מציע לא רק לימודים תיאורטיים בנושא הבישול \ האפייה אלא גם השמה מקצועית של כ-6 חודשים המקנה לסטודנט ניסיון שספק אם היה יכול לצבור במקומות עבודה אחרים.
דרישות הקורס: ההרשמה לקורס ניתנת רק לבוגרי הקורס המתקדם במטבח הצרפתי \ קונדיטוריה. הקורס נמשך שנתיים ושלושה חודשים הכוללים בתוכם את תשעת החודשים ראשונים של קורסי הבישול/ קונדיטוריה.

בית הספר לבישול le cordon bleu באדלייד

בית הספר le cordon bleu באוסטרליה מכשיר כ-2,000 סטודנטים בשנה במגוון תחומים, החל בבישול ואפייה צרפתיים-מסורתיים וכלה בניהול, מלונאות ותוכניות גסטרונומיות שונות. אדלייד, בירת דרום אוסטרליה, היא הבסיס למגוון תוכניות הניהול שמציע בית הספר. העיר אט אט הולכת וצוברת הכרה בין-לאומית כעיר בעלת מוסדות אקדמיים מוכרים בסדר גודל עולמי. התארים ניתנים בשיתוף עם אוניברסיטת אדלייד ואוניברסיטת דרום אוסטרליה.

לימודי בישול באוסטרליה
לימודי מלונאות באוסטרליה

חיי הסטודנטים בעיר

אדלייד הינה העיר החמישית בגודלה באוסטרליה ומונה למעלה ממיליון תושבים. היא משופעת בכנסיות ובמבנים היסטוריים עתיקים, בגלריות ומוזיאונים, בפארקים וגנים וכמובן ברצועת חוף ארוכה הפונה לאוקיינוס הדרומי ומציעה חופי רחצה יפיפיים.

מסלולי הלימוד באדלייד

תואר ראשון בניהול מלונאי International Hotel Management
המסלול לתואר הראשון בניהול מלונאי מכשיר את הסטודנטים למגוון רחב של קריירות בתעשיית המלונאות הבין-לאומית. במהלך הלימוד מתנסים הסטודנטים בסימולציות ותעסוקות שונות בתחום, בדגש על קביעת סדרי עדיפויות בניהול מלונאי בחשיבה אסטרטגית. הקורסים המרכיבים את התואר מגוונים וכוללים בין היתר סידורי הכנות של אוכל ושתייה למטרות שונות, שיווק יינות, ניהול וארגון כנסים וועידות המתרחשים במגזר התיירותי.

תואר ראשון במסעדנות International Restaurant Management
 
התואר הראשון במסעדנות הינו מסלול אינטנסיבי הבוחן את העולם הקולינארי על פניו העסקיים. הוא משלב קורסים בניהול עסק קולינארי, מתן יעוץ בנושאי אוכל ומשקה, שיווק של יינות ומאכלים שונים וכן ייצור מזון וניהול מתן שירות קולינארי בתעשיית המסעדנות העולמית. הלימודים מעמידים בפני הסטודנטים סיטואציות אופייניות למקצוע ומקנים להם את הכלים להתמודד איתן בצורה הטובה ביותר.

תואר שני באומנות הגסטרונומיה Masters of Arts in Gastronomy
 
קיימים בעולם מעט מאוד מסלולים לתואר שני בגסטרונומיה, מה שהופך את התוכנית לתואר שני באדלייד לייחודית. הלימודים כוללים חקר ההיסטוריה של תרבות המזון והמשקה מתקופות עתיקות ביותר ועד לימינו אנו. המסלול אידיאלי לאלו השואפים לפתח קריירת גסטרונומיה בתחום המלונאות, תקשורת או תיירות.

תואר שני במלונאות Masters of International Hospitality Management
  התואר השני במלונאות בא לתת מענה לאלו בעלי תואר בתחום המלונאות שאינם בעלי ניסיון מספק בתעשייה. המסלול שם דגש לפתח בכל סטודנט את יכולות המנהיגות והניהול, וזאת במטרה לאפשר לסטודנטים להתקדם בתעשייה הענפה. כבעלי תואר שני מטעם בית הספר le cordon bleu ובשיתוף עם אוניברסיטת דרום אוסטרליה University of South Australia יכולים הסטודנטים לסלול את דרכם בתחום המלונאות העולמי. 
 
חפשו אותנו ברשתות החברתיות
 • פייסבוק סאמר סקול
 • אינסטגרם סאמר סקול
 • פייסבוק לימודים בחו"ל
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.

 • לימודים בגרמניה - המכינה הכי נחשבת בישראל ובגרמניה
  לימודים בגרמניה, המכינה הכי חשובה בישראל ובגרמניה
  קרא עוד אודות לימודים בגרמניה - המכינה הכי נחשבת בישראל ובגרמניה
 • טיול אחרי צבא, לימוד שפה בחו"ל
  טיול אחרי צבא בסטייל חדש, הילדים של ... כבר נסעו לשם
  קרא עוד אודות טיול אחרי צבא, לימוד שפה בחו"ל
 • לימודי רפואה באיטליה באנגלית, יותר זול מישראל
  לימודי רפואה באנגלית באיטליה
  קרא עוד אודות לימודי רפואה באיטליה באנגלית, יותר זול מישראל
 • ללמוד באיטליה - אין זול מזה
  לימודים באיטליה במחירים מדהימים
  קרא עוד אודות ללמוד באיטליה - אין זול מזה
 • לימודים בקנדה - יותר טוב מארה"ב
  לימודים בקנדה - מלימודי תואר ועד קורסים קצרים
  קרא עוד אודות לימודים בקנדה - יותר טוב מארה"ב
 • סאמר סקול 2019
  רוצים חוויה לכל החיים ? הרשמו עכשיו לסאמר סקול של קמפוס
  קרא עוד אודות סאמר סקול 2019
 • לימודים בספרד ב 1000 יורו לשנה
  לימודי תואר בספרד ב 1000 יורו לשנה, כדאי, משתלם ויותר זול מישראל.
  קרא עוד אודות לימודים בספרד ב 1000 יורו לשנה
 • לימוד שפות בחו"ל - ממש לא יקר
  לימודי שפות בחו"ל מתאים לכל כיס !
  קרא עוד אודות לימוד שפות בחו"ל - ממש לא יקר