לימודי מחשבים וגרפיקה בחו"ל

מחשבים וגרפיקה


הירשמו כאן לקורס שפה בחו״ל

לימודי אומנויות ממוחשבות

לימודי מחשבים וגרפיקה משלבים שני תחומי עיסוק פופולאריים שחברו לאחד

השוק כיום צמא לגרפיקאים מוכשרים ולמעצבי אתרים, והלימודים מכשירים את הסטודנטים שחולמים לעסוק במקצוע לממש את החלום. אם בעבר הייתה גישה כי אמנים נועדו לרעוב ללחם, כיום שוק העבודה יאמץ אותם באהבה ובזרועות פתוחות כל עוד יש להם את הכלים להפוך את האמנות למקצוע של ממש.

את הכלים מספקים בתי הספר ללימודי מחשבים וגרפיקה, כאשר הלימודים מתחלקים לכמה סוגי קורסים: קורסים העוסקים בעיצוב ובאמנות, קורסים הנוגעים לעולם הממוחשב ולעבודה בסביבה טכנולוגית, קורסים תיאורטיים לצד קורסים מעשיים והתנסות בפרויקטים.

מגוון המסלולים בתחום הגרפיקה הממוחשבת הוא רחב: עיצוב גרפי, אנימציית תלת – מימד, עיצוב ותכנות משחקי מחשב, בניית ועיצוב אתרים, מולטימדיה ועוד.
ישנם בתי ספר שמציעים תכנית ללימודי תעודה ויש כאלו שמציעים תכנית ללימודי תואר, לעיתים בנוסף לתכנית ללימודי תעודה.

בוגר לימודי מחשבים וגרפיקה יוכל להשתלב באחד מן המקצועות בתחום, בהתאם למסלול לימודיו. בוגרי המסלול לעיצוב גראפי יכולים לעבוד כגרפיקאים במשרדי פרסום וליצור לוגואים, שלטים ומודעות. באפשרותם גם לעבוד כפרילאנסרים בעיצוב הזמנות לאירועים, למשל. עיצוב גראפי הוא תחום רחב שניתן לקחת כמעט לכל מקום – עיצוב חולצות מיוחדות, יצירת סטיקרים ועוד.

בוני ומעצבי אתרים יעסקו בבניית עולם שלם של שפה גראפית, אווירה ועיצוב עבור לקוחות הרוצים להעלות תכנים ולהעביר מסרים באמצעות אתר האינטרנט.
מתכנני ובוני משחקי המחשב ייהנו לחזור לעולם הילדות, כאשר יעסקו ביצירת המשחקים שיהוו חלק מרכזי משעות הפנאי והתחביבים של הדור החדש של הצעירים.

למי זה מתאים? למי שאוהב עיצוב ואמנות ורוצה להפוך את זה למקצוע. למי שעבודה מול מחשב מעניינת אותו. למי שחולם ליצור ולחדש. למי שרואה את עצמו עוסק במקצוע שמשלב תכנון, חשיבה, מיומנות ביצוע וחשיבה יצירתית. למי שמעוניין במקצוע נחשק ומבוקש שמעניק חופש יצירה.

  qantm


לימודי מחשבים וגרפיקהקוונטום קולג' נוסד בשנת 1996 באוסטרליה על ידי מספר אוניברסיטאות מובילות במדינה, מחלקות ממשלתיות שונות וגופים העוסקים באומנות ממוחשבת. במהרה הפך בית הספר למוביל בתחומו והלך והתפרש על פני ערים נוספות, מעבר לקמפוס המרכזי בבריסבן. כיום ישנם סניפים של בית הספר בבריסבן, מלבורן וסידני שבאוסטרליה וכן בערים נבחרות באירופה.
לימודי מחשבים וגרפיקה בחו"ל

באילו מדינות ניתן ללמוד ?

 
חפשו אותנו ברשתות החברתיות
  • פייסבוק לימודים בחו"ל
  • פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
  • פייסבוק סאמר סקול
  • אינסטגרם סאמר סקול
  • פייסבוק לימודים בגרמניה
  • פייסבוק לימודים באיטליה
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.

בניית אתרים

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

© כל הזכויות שמורות קמפוס לימודים בחו"ל טלפון: 5354449 - 03