לימודי תעודה בחו"ל

לימודי תעודה בחו′′ל


הירשמו כאן לקורס שפה בחו״ל

לימודי תעודה בחו"ל

לימודי תעודה ניתן ללמוד בכל מדינה ובכל תחום.
במסגרת לימודי תעודה יכול הסטודנט ללמוד כל מקצוע או תחום העולה על דעתו, כמעט בכל פרק זמן שיבחר. קיימים בתי ספר רבים בעולם ללימודי תעודה והסטודנט יכול לבחור ללמוד במדינות רבות ובמגוון רחב ביותר של תחומים.

מדובר בלימודים שאינם מזכים את הסטודנט בתואר אקדמי אלא בדיפלומה, לרב הם אורכים כשנה - שנתיים אולם ניתן ללמוד אף פחות מכך.

האפשרות מומלצת במיוחד לסטודנטים המעוניינים לרכוש מקצוע פרקטי הדורש ניסיון מעשי, לסטודנטים המעוניינים מסיבות שונות לבלות בחו"ל פרק זמן הקצר מהזמן הדרוש ללימודי תואר אקדמי, ולכל אדם המבקש לשנות אווירה, להכיר תרבות חדשה ולחיות פרק זמן מסוים כסטודנט בארץ זרה.
 
קמפוס לימודים מציעה סיוע ביעוץ, טיפול והרשמה ללימודי תעודה במגוון רחב של מדינות.  

לימודי תעודה בחו
 
לפניכם רשימה מוגבלת של מספר מתחומי הלימוד המבוקשים ביותר המוצעים בבתי הספר ללימודי תעודה אשר קמפוס לימודים מייצגת:
 

לימודי עיצוב

קמפוס לימודים מזמינה אותך לחוויית לימוד יוצאת דופן – לימודי עיצוב בחו"ל.

מאז ומתמיד היוו בירות העיצוב והאסטטיקה מקור השראה לאמנים דגולים כמו אנטוני גאודי, מירו, מיכאל- אנג'לו, לאונרדו דווינצי ואחרים. היום, ערים אלו יוכלו להיות מקור ההשראה שלך בדרכך להגשים את חזון העיצוב שלך.

לבחירתך, מגוון מסלולים ללימודי עיצוב המשלבים לימודים תיאורטיים לצד לימודים מעשיים, החל מעיצוב תעשייתי וכלה בעיצוב אופנה, עיצוב גראפי, עיצוב מכוניות ועוד. מסלולי הלימוד משתלבים היטב עם עושר התרבות ומאפייני השוק המקומיים ומוצעים במדינות, כגון: איטליה, ספרד, ברזיל, צרפת, בריטניה ועוד. 

בית הספר המוביל באירופה ללימודי עיצוב הינו ללא ספק IED שבסיסו באיטליה אולם זרועותיו מגיעות גם לספרד ואפילו לברזיל.

במדינות בהן אנגלית אינה השפה המדוברת, תוכניות הלימודים מוצעות הן באנגלית והן בשפה המקומית. משך לימודי התעודה לצד תוכניות הלימוד באוניברסיטאות נע בין שנה ל-4 שנות לימוד. 

לנוחיותך, קמפוס לימודים תשמח לסייע לך ככל שביכולתה בדרך להגשמת כישרונותיך באחת מהתוכניות ללימודי עיצוב ברחבי העולם.
 

לימודי בישול, מלונאות, לימודי סומלייה

בואו ללמוד את אומנות הקולינריה עם הטובים בעולם.

בעזרת קמפוס לימודים, ניתן ללמוד בחו"ל את רזי הבישול, מדעי האפייה, אומנות
הקונדיטוריה ועוד עם השפים הנחשבים ביותר בעולם.
 
הטעמים, הריחות ומסורת הקולינריה המקומיים יהפכו לחלק בלתי נפרד מלימודי בישול ואפיה באחד מהאתרים האותנטיים המוצעים לך ברחבי העולם.
 
בין אם ברצונך ללמוד קורס קצר במסגרת סוף שבוע קולינארי או לרכוש תואר מלא, ניתן לבחור ממגוון תוכניות הלימוד המוצעות בבתי הספר הממוקמים בצרפת, אנגליה, איטליה או אוסטרליה.
 
בית הספר העולמי "לה קורדון בלו" -  פאריז, מציג תוכנית יוקרתית בת תשעה חודשים להכשרת סומלייה ( sommelier ), אוצר יין ומנהל תחום היין במסעדות.
 
קמפוס לימודים תשמח לסייע לך ככל שביכולתה בדרכך לביטוי אהבתך לקולינאריה באחד מהמסלולים ללימודי בישול ברחבי העולם. כמו כן, מסלולי הלימוד בכל היעדים מוצעים בשפה האנגלית.
 

לימודי איפור וסטיילינג

אם יש לך חוש מפותח לאסטטיקה, זיקה לעיצוב וחוש מפותח לחיזוי טרנדים, לימודי איפור וסטיילינג כנראה נועדו בשבילך.
 
קמפוס לימודים מציעה לך  חוויית לימוד ייחודית ומעוררת השראה אשר תביא לידי ביטוי את כישרונך בתחום האסטטיקה. ומהו מקום טוב יותר ללימודי איפור וסטיילינג מאשר בירות האופנה בעולם המכתיבות את המגמות המובילות בתחום?
 
ביה"ס ACADEMIA באוסטרליה או אקדמיית האופנה UP TO DATE באיטליה הם שני יעדים לדוגמא אשר יעניקו לך את ההכשרה המקצועית והמעשית הנדרשת להצלחתך. 

תוכניות הלימודים מוצעות הן באנגלית והן בשפה המקומית. משך הלימודים נע בין 12 ימים לשנתיים, בהתאם למסלול הלימודים הנבחר.
 

לימודי סאונד ואנימציה

לנוכח התפתחות התקשורת והטכנולוגיה המהווים כיום מרכיב מרכזי במגוון רחב של תעשיות, תחומי הסאונד והאנימציה תפסו תאוצה רבה וכמוה גם הדרישה לעוסקים בתחום.
 
קמפוס לימודים ממליצה לך ללמוד מקצוע ייחודי המקנה לך את היכולת להשתלב במגוון אדיר של יישומים, וביניהם הפקות טלוויזיה וקולנוע, אירועים, הצגות, הופעות, אתרי אינטרנט, קמפיינים פרסומיים, מצגות ועוד.
 
לימודי סאונד ואנימציה מוצעים בבתי הספר המובילים בתחום ביעדים, כגון: איטליה, בריטניה וארה"ב. הלימודים משלבים לימודים תיאורטיים ופרקטיים כאחד  ומוצעים בשפה האנגלית והמקומית לבחירתך.   
 

לימודי מולטימדיה ועיצוב אתרי אינטרנט

זאת ההזדמנות ללמוד כיצד להפוך את הווירטואלי לריאלי במסלולים ללימודי מולטימדיה ועיצוב אתרי אינטרנט המוצעים במוסדות אקדמאיים שונים בחו"ל.
 
כבוני ומעצבי אתרים תוכלו לעסוק בבניית עולם שלם של שפה ויזואלית, אווירה ועיצוב עבור לקוחות המעוניינים להעביר מסרים באמצעות אתר האינטרנט. כאשפי מולטימדיה תוכלו לחזור לילדות או לחזות את העתיד דרך אנימציות תלת- ממידיות מתוחכמות וכלים טכנולוגיים חדשניים.
 
זה הזמן להצית את הדמיון ולבטא את הכישרון במסלול ללימודי מולטימדיה או עיצוב אתרי אינטרנט במיטב בתי הספר הייעודיים הממוקמים באיטליה, בריטניה, ספרד ברזיל ואוסטרליה. מסלולי הלימודים בכל היעדים מוצעים בשפה האנגלית.
 

לימודי מוסיקה

מוסיקה היא שפה בינלאומית המחברת בין תרבויות בכלל ובין אנשים בפרט. קמפוס לימודים מזמינים אותך ללמוד את השפה ולהפוך את אהבתך למוסיקה למקצוע באחד מבתי הספר הנחשבים בעולם לצד מיטב האמנים המוסיקליים בתחום.
 
בית הספר ללימודי מוסיקה במילאנו מהווה יעד אידיאלי לפיתוח כישרונך ולרכישת המיומנות הנדרשות להצלחתך בתחום. תוכנית הלימודים מקפידה לשלב בין זרמי מוסיקה קלאסיים לבין זרמים עכשוויים. כמו כן, במהלך הלימודים ניתן לקבל השראה וליהנות מעושר התרבות המוסיקאלית המקומית, הבאה לידי ביטוי בחיי היומיום, בפסטיבלים ובאירועים. כמו כן, מסלולי הלימודים מוצעים גם בשפה האנגלית.
 

לימודי אדריכלות

אין מקום ראוי ומתאים יותר ללימודי אדריכלות מאשר אותן ערים בחו"ל בהן אסטטיקה אורבאנית הינה פרי של ארכיטקטורה בת-זמננו לצד ארכיטקטורה עתיקה עוצרת נשימה.
 
קמפוס לימודים מציעה לך מגוון מסלולי אדריכלות ביעדים בהם כל רחוב, פיאצה, בניין  מגורים או עירייה מנציחים את ההיסטוריה ומהווים מקור אינסופי להשראה.
 
לימודי אדריכלות בחו"ל מוצעים בשפה המקומית ובשפה האנגלית ומקנים לך את מיטב הכלים לבניית חזונך.
 

לימודי עיצוב שיער וטיפוח היופי

כמעט ואין אדם שאינו חפץ להיראות ולהרגיש במיטבו. 
זו למעשה הסיבה העיקרית לכך שתעשיית היופי והטיפוח לעולם תהיה חזקה, תוססת וצמאה לחידושים. אם יש לך זיקה חזקה לאסטטיקה, כישרון ואהבה גדולה לאומניות היופי לנו יש את המענה האידיאלי עבורך בדרכך לביסוס קריירה ענפה; קמפוס לימודים מציעה לך להשתלב בחו"ל במסלול לימודי טיפוח ויופי או במסלול לימודי עיצוב שיער יחד עם המומחים בתעשייה.

באקדמיית UpToDate באיטליה או ב- ACADEMIA באוסטרליה ישנם מגוון מסלולים וקורסים לבחירתך. אתרים אלו  מאפשרים לך לחיות את התעשייה באופן יומיומי ולהיחשף לחידושים ולמגמות העדכניות ביותר בתחום.

המסלולים מוצעים בשפה האנגלית והן בשפה המקומית. משך המסלולים או הקורסים נע בין 12 יום לשנתיים. 

אנו יכולים לאתר עבורך תחומים אלה ורבים נוספים , ללא כל עלות וללא התחייבות מצידך.
 
חפשו אותנו ברשתות החברתיות
 • פייסבוק סאמר סקול
 • אינסטגרם סאמר סקול
 • פייסבוק לימודים בחו"ל
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.

 • לימודים בגרמניה - המכינה הכי נחשבת בישראל ובגרמניה
  לימודים בגרמניה, המכינה הכי חשובה בישראל ובגרמניה
  קרא עוד אודות לימודים בגרמניה - המכינה הכי נחשבת בישראל ובגרמניה
 • טיול אחרי צבא, לימוד שפה בחו"ל
  טיול אחרי צבא בסטייל חדש, הילדים של ... כבר נסעו לשם
  קרא עוד אודות טיול אחרי צבא, לימוד שפה בחו"ל
 • לימודי רפואה באיטליה באנגלית, יותר זול מישראל
  לימודי רפואה באנגלית באיטליה
  קרא עוד אודות לימודי רפואה באיטליה באנגלית, יותר זול מישראל
 • ללמוד באיטליה - אין זול מזה
  לימודים באיטליה במחירים מדהימים
  קרא עוד אודות ללמוד באיטליה - אין זול מזה
 • לימודים בקנדה - יותר טוב מארה"ב
  לימודים בקנדה - מלימודי תואר ועד קורסים קצרים
  קרא עוד אודות לימודים בקנדה - יותר טוב מארה"ב
 • סאמר סקול 2019
  רוצים חוויה לכל החיים ? הרשמו עכשיו לסאמר סקול של קמפוס
  קרא עוד אודות סאמר סקול 2019
 • לימודים בספרד ב 1000 יורו לשנה
  לימודי תואר בספרד ב 1000 יורו לשנה, כדאי, משתלם ויותר זול מישראל.
  קרא עוד אודות לימודים בספרד ב 1000 יורו לשנה
 • לימוד שפות בחו"ל - ממש לא יקר
  לימודי שפות בחו"ל מתאים לכל כיס !
  קרא עוד אודות לימוד שפות בחו"ל - ממש לא יקר