לימודים בגרמניה


הירשמו כאן לקורס שפה בחו״ל
האוניברסיטאות הציבוריות והפרטיות של גרמניה נכללות בין האוניברסיטאות הטובות והאיכותיות בעולם, לרב המוסדות מכוני מחקר מובילים בעלי שם עולמי.

מעל 400 אוניברסיטאות ציבוריות ופרטיות מציעות לימודים בגרמניה, מסלולי הלימוד מגוונים מאוד ונעים מהנדסה, דרך רפואה, פסיכולוגיה ועד מנהל עסקים, עיצוב, תקשורת, מחשבים. בנוסף, קיימים מסלולים רבים הנלמדים בשפה האנגלית ודורשים ידע בסיסי בלבד בגרמנית. ישנם מסלולים תיאורטיים המבוססים על מחקר ומסלולים פרקטיים שנועדו להכשיר מעשית את הבוגרים להשתלבות מיידית בשוק העבודה.

האוניברסיטאות המבוקשות ביותר בגרמניה ממוקמות בערים מרכזיות כמו ברלין, פרנקפורט, המבורג, קלן ומינכן. בין האוניברסיטאות המובילות ניתן לציין את אוניברסיטת מינכן, האוניברסיטה לאמנויות של ברלין, אוניברסיטת פרנקפורט ואוניברסיטת המבורג.
 
כדי להתקבל ללימודים בגרמניה יש צורך להציג תעודת בגרות ולעבור בהצלחה מבחן לבדיקת השליטה בשפה הגרמנית ברמה אקדמית (TestDAF).

קמפוס לימודים מסייעת לכם להתקבל ללימודים בגרמניה באמצעות מכינה המתקיימת במשולב בישראל ובגרמניה. השלב הראשון של המכינה נמשך 3 חודשים בישראל ומתוכנן על פי הסטנדרטים הנוקשים ביותר במטרה לשפר ככל שניתן את סיכוי הקבלה ללימודים. השלב השני מתקיים בברלין, נמשך כחצי שנה וכולל לימוד השפה ברמה הגבוהה ביותר בהתאמה לדרישות מבחן TestDAF.

חשוב לציין כי התכנית שנבנתה על ידי מרכז ההכנה בגרמניה בשיתוף קמפוס לימודים כוללת תכנית מלגות מקיפה שבזכותה הקורס המוצע לסטודנטים הישראלים הוא הזול ביותר בעולם לשעת לימוד.

עם זאת בהנחיית מרכז ההכנה הגרמני נבנה קורס ההכנה בהיקף של 160 – 180 שעות לכל רמה אקדמית, היקף שעות זה הוא המינימום הנדרש כדי לעבור את מבחן הקבלה בציון ראוי – הקפידו לא להתפתות לקורסים קצרים יותר.

במקביל להגשת מועמדות ללימודים בגרמניה, מסייעת קמפוס בישראל בתהליך מול שגרירות גרמניה בישראל לצורך הפקת ויזת סטודנט שתאפשר לכם ללמוד בגרמניה ולעבוד במקביל ללימודים, הפקת ויזת סטודנט זמנית למכינה בגרמניה אומנם אינה מאפשרת לעבוד בגרמניה אך לאחר השלמת המכינה בגרמניה וקבלה רשמית למוסד הלימודים, נסייע לכם להגיש בקשה לוויזת סטודנט שתאפשר לכם לעבוד 20 שעות שבועיות במהלך כל התואר.


בגרמניה לומדים בחינםעלויות מחייה בגרמניה הכוללות מגורים, נסיעות, אוכל והוצאות נוספות מוערכות
בכ- 600 - 900 אירו לחודש.
ערים מרכזיות ופופולאריות יותר יהיו מעט יותר יקרות מן הפרברים.
 
חפשו אותנו ברשתות החברתיות
  • פייסבוק לימודים בחו"ל
  • פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
  • פייסבוק סאמר סקול
  • אינסטגרם סאמר סקול
  • פייסבוק לימודים בגרמניה
  • פייסבוק לימודים באיטליה
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.

בניית אתרים

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

© כל הזכויות שמורות קמפוס לימודים בחו"ל טלפון: 5354449 - 03