מקצועות לימוד נבחרים


הירשמו כאן לקורס שפה בחו״ל
ברוסיה ניתן ללמוד מקצועות ותארים רבים וליהנות מהשכלה איכותית ברמה בינלאומית, לימודים אצל מרצים מהשורה הראשונה בסביבה קוסמופוליטית תוססת. רבים בוחרים ללמוד רפואה ברוסיה, וטרינריה, כלכלה ועוד, אך אין ספק שההשכלה הגבוהה ברוסיה מצטיינת בלימודים בסטנדרטים הגבוהים ביותר במדעים מדויקים ובטכנולוגיה.
 
אוניברסיטת פוליטכניקו סנט פטרסבורג (האוניברסיטה הלאומית למחקר של רוסיה) מציעה מסלולי לימוד איכותיים למקצועות ההנדסה והפיתוח. לפניכם רקע קצר על מקצועות מבוקשים באוניברסיטה זו בתחומי ההנדסה, מדעי הטבע ומנהל עסקים.
 

הנדסה

 
המקצועות ההנדסיים פופולאריים מאוד ללימודים באוניברסיטה זו, והם מכשירים את הסטודנטים ללימודי תואר ראשון ולימודי תואר שני ישירות לעבודה בתחום. במסגרת לימודי מאסטר, ניתן לבחור לימודי הנדסה אזרחית, התייעלות אנרגטית ובנייה בת קיימא, הנדסת אלקטרוניקה, הנדסה של תחנות כוח, מערכות חכמות. מאסטר בהנדסה מקנה תואר מסוג MSc .


הנדסה אזרחית

לימודי מאסטר אלה מתמקדים בתכנון ובנייה של מבנים ציבוריים ופרטיים שונים, עבודה עם תכנון מודלים בשלושה מימדים, פיתוח אנרגיה אפקטיבית, ניהול ותכנון של פרויקטים תוך שימת דגש על תכנון תשתיות, בקרת איכות ועוד. לימודי המאסטר נמשכים שנתיים, ועלותם היא 150,000 רובל לשנת לימודים אחת. התייעלות
 
אנרגטית ובנייה בת קיימא – מאסטר זה עונה על צורך גובר בעולם הבנייה המודרני לבנייה ירוקה תוך התחשבות בסביבה ובאקלים, הלימודים מבוססים על מחקר אך הם מאוד מעשיים ומכשירים לעבודה בשטח תוך התייעלות אנרגטית ממוקדת טכנולוגיה. לימודי המאסטר נמשכים שנתיים, ועלותם היא 150,000 רובל לשנת לימודים אחת.
 
הנדסת מערכות דינאמיות – דינאמיקה של תהליכים הנדסיים מורכבים. התכנית מיועדת להכשרת מדענים ומהנדסים מקצועיים בעלי רקע תיאורטי וניסיון מעשי במכניקה תיאורטית, מכניקה חישובית, מודלים וסימולציות מתמטיים, מחשוב מבוזר. לימודי המאסטר נמשכים שנתיים ועלותם 175,000 רובל לשנת לימוד.
 

פיסיקה ומדעי הטבע

 
פיסיקה מזוסקופית – תחום זה מתעסק במחקר ובפיתוח של רכיבים אלקטרוניים זעירים וחשיבותו בעיקר לפיתוח תחום עיבוד הנתונים. תואר שני בפיסיקה בתכנית מותאם לבוגרי תואר ראשון ששואפים להעמיק את הידע שלהם בפיסיקה ולפתח קריירה מחקרית או תעשייתית. התוכנית מקנה את המיומנויות המקצועיות והידע הנדרש להתפתחות בתחומי הפיסיקה המודרנית. לימודי המאסטר נמשכים שנתיים ועלותם 150,000 רובל לשנת לימוד.
 
מולקולרי והתאית של נוירו ביולוגיה - מטרת התכנית היא להעשיר את הידע ולפתח מיומנויות מחקר מעשיות בתחום ביולוגיה של תא ניסוי, נוירו ביולוגיה והרפואה. התכנית משולבת בסדנאות, דיונים מדעיים, מצגות. משלבת בין ידע במתמטיקה, פיסיקה, ביולוגיה וכימיה ועבודה במעבדה מולקולרית. הלימודים לתואר שני נמשכים שנתיים ועלותם 150 רובל.
 

מחשבים

 
מערכות תקשורת בדגש על מיקרואלקטרוניקה - תוכנית זו מקנה כלים לסטודנטים בתחום המחקר והפיתוח של מעגלים משולבים, תקשורת אלחוטית ברמה הגבוהה ביותר, עיצוב מעגלים דיגיטליים ועיבוד אותות דיגיטליים. התוכנית מקנה רקע מוצק בתחום המיקרואלקטרוניקה ואת היכולת לנהל מחקרים בתחום, כוללת השתתפות בכנסים מדעיים וסמינרים חשובים. לימודי המאסטר נמשכים שנתיים ועלותם 150 רובל לשנת לימוד. 
 
מערכות אינטליגנטיות – מתכנתים נדרשים כיום לתכנן מערכות אינטליגנטיות שיוכלו לבצע פעולות בעלות אופי מורכב. פיתוח המערכות אומנם החל בתכנון משחקי מחשב ווידאו אך הוא כיום תחום שצובר תאוצה דוגמת פיתוח מערכות אינטליגנטיות ללמידה עצמית, לביצוע משא ומתן, מערכות אבטחה ועוד. מסלול לימודי מאסטר נמשך שנתיים ועלותו 190 רובל לשנת לימוד.
 

מנהל עסקים

 
מנהל עסקים בינלאומי – תכנית זו נועדה להכין את המנהלים לעתיד ברמה בינלאומית עם דגש על מנהיגות ברמה גבוהה, איכויות אנליטיות, פיתוח ויישום האסטרטגיות לעסקים בינלאומיים. הדגש של התכנית הוא להקנות מיומנויות מעשיות של פעולות ניהול בתחום הפיתוח עסקי בשווקים בינלאומיים על ידי חקר מקרה, עבודה בצוותים בין תרבותיים, משחקי עסקים וסימולציה. לימודי המאסטר נמשכים שנתיים ועלותם 150 רובל. . 
 
פיתוח עסקי וחדשנות – זה הוא מסלול ייחודי לתואר שני המקנה לסטודנטים כלים פרקטיים להקמת חברה מבראשית בסטנדרטים בינלאומיים תוך עבודה עם תרבויות שונות. התואר מכשיר לחשיבה יצירתית, אנליטית ומערכתית,פיתוח יכולת מנהיגות ועבודת צוות. הסטודנטים מתנסים בפרויקטים מעשיים בשיתוף עם חברות מובילות בשוק כגון יוניליוור, קוקה קולה ועוד. 
 
שיווק בינלאומי – בעלי תואר ראשון שמעוניינים לפנות לתפקידי שיווק ברמה בינלאומית, יוכלו ללמוד במסגרת תואר שני בשיווק בינלאומי המוצע בשפה האנגלית אתיקה משפטית עסקית, כלכלה ניהולית, ניהול משאבי אנוש, שיטות מחקר בניהול, מחקרי שוק, ניתוח אסטרטגיה ברמה גבוהה, ניהול לוגיסטי ועוד.
 
חפשו אותנו ברשתות החברתיות
  • פייסבוק לימודים בחו"ל
  • פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
  • פייסבוק סאמר סקול
  • אינסטגרם סאמר סקול
  • פייסבוק לימודים בגרמניה
  • פייסבוק לימודים באיטליה
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.

בניית אתרים

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

© כל הזכויות שמורות קמפוס לימודים בחו"ל טלפון: 5354449 - 03