מקצועות לימוד נבחרים


הירשמו כאן לקורס שפה בחו״ל
בעמוד זה ריכזנו עבורכם את המקצועות המבוקשים יותר בהולנד אותם ניתן ללמוד בשפה האנגלית, על אף רשימה זו ניתן ללמוד בהולנד כמעט כל מסלול לימוד ובכל תחום, חלק מהמקצועות זמין בשפה האנגלית וחלק רק בהולנדית.

המעוניינים ללמוד בהולנד בשפה ההולנדית קמפוס מציעה קורסי שפה הולנדית בישראל ובהולנד. 

לימודי שיווק בהולנד

 
הולנד הינה אחת המדינות המובילות במקצועות השיווק וחברות מסחריות רבות מחפשות בהולנד מנהלי שיווק מוכשרים. חברות כמו טויוטה, נייקי, אדידס, מייקרוסופט, נוקיה וקוקה קולה מציעות בהולנד תפקידי שיווק נחשקים. כדי להתברג בתפקידי מפתח, כדאי ללמוד שיווק בינלאומי. זה הוא מסלול המתאים לכל מי שמעוניין להתמחות בשיווק, קידום מכירות, ניהול בעולם העסקי התחרותי. מקצוע זה נלמד בהולנד בשפה האנגלית.

לימודי שיווק בינלאומי הם בין מסלולי הלימוד המבוקשים ביותר בהולנד. מסלול זה חושף בפני הסטודנטים את תהליכי השיווק החשובים לקידום חברות מכל התחומים ובעיקר לצורך פעילותן בשווקים זרים.

שיווק בינלאומי הוא תחום מרתק שדורש מהסטודנטים להכיר תרבויות מגוונות, להבין לעומק ובצורה מקיפה צרכים ייחודיים של משתמשים במדינות שונות ולבצע את ההתאמה הנכונה של תהליך השיווק בהתאם לכל מדינה בשילוב מיתוג גלובלי של המוצרים. לדוגמא: חברת מוצרי מזון בוחרת לשווק את מוצרי המזון שלה למדינות המזרח הרחוק, היא צריכה למצוא מפיצים, לשנות את עיצוב האריזות ולבחור כיתוב וערוצי פרסום אפקטיביים בהתאם לחיך של הצרכנים, לפלטפורמות שעובדות היטב במזרח הרחוק מהסלוגן הנבחר, דרך תחנות הרדיו וערוצי הטלוויזיה ועד המיתוג בנקודות המכירה.
 

לימודי שיווק בינלאומי בהולנד


הסטודנטים ללימודי תואר ראשון בשיווק בינלאומי לומדים את התיאוריות החשובות בתחום השיווק ואת  הפרקטיקה הנדרשת ליישום.
בין הנושאים שעומדים על הפרק – תיאוריות במחקרי שוק, ניתוח הרגלי צריכה, תכנון אסטרטגיה, בניית תוכנית עסקית, בניית תוכנית שיווק, הכרות עם חוקים שקשורים לשיווק. 

בפני הסטודנטים עומדים אתגרים רבים שקשורים בהבנת המציאות הכלכלית הדינאמית,  פיתוח המוצר ושיווקו היעיל ביותר לקהל היעד המבוקש ועוד. כאן נכנסים לתמונה תרגילים בשטח, ביקור בחברות שיווק בינלאומי, סדנאות חווייתיות,הגשת פרויקטים בשיווק בינלאומי ועוד.
לימודי תואר ראשון בשיווק בינלאומי נמשכים כארבע שנים וכל שנה מורכבת משני סמסטרים. לרוב יידרשו הסטודנטים לשיווק בינלאומי להגיש פרויקט מסכם.

הזדמנויות תעסוקה וקידום

לימודי שיווק בינלאומי מכשירים את הסטודנטים לעבודה במגוון תחומים ומאפשרים להם להשתלב בשלל תפקידים במגזר הפרטי, כגון מנהל מוצר, מנהל מותג, מנהל מסרי, עוזר מכירות, מנהל שיווק, מנהל מכירות, מנהל ייצוא, מנהל שירות לקוחות, מנהל פרסום, מנהל יחסי ציבור, מנהל מרקום, מנהל שיווק באינטרנט ועוד.

כמו כן, הלימודים מתאימים לעצמאים שמעוניינים להעשיר את הידע שלהם בשיווק ולקדם בכוחות עצמם סטארט אפ או חברה אשר בבעלותם.
שיווק בינלאומי בהולנד ניתן ללמוד הן באוניברסיטאות מחקר ציבוריות והן במוסדות לימוד פרטיים, בעיקר במוסדות לימוד טכנולוגיים במסגרת הפקולטה ללימודי מנהל עסקים.

תואר בניהול לוגיסטי בהולנד

המסלול ללימודי תואר ראשון בניהול לוגיסטי מכשיר את הסטודנטים לאפיון וניהול מערכים לוגיסטיים גדולים בארגון, משלב התכונן והארגון ועד שלב ההפצה. בעידן הגלובלי יש חשיבות רבה לניהול לוגיסטי יעיל, כיוון שסחורות עוברות ממקום למקום והתהליכים הלוגיסטיים מורכבים מאוד. מדובר במקצוע מבוקש המציע הזדמנויות קידום מגוונות. מקצוע זה נלמד בהולנד בשפה האנגלית. 

ניהול לוגיסטי הוא מקצוע מאתגר ומורכב ונחשב לאחד המקצועות הטכניים המבוקשים ביותר.   לימודי תואר ראשון בניהול לוגיסטי משלבים בין תיאוריה לפרקטיקה ונמשכים כ-4 שנים.

הלימודים מתאימים למי שמחפש תחום דינאמי, רחב אופקים המבוסס על חשיבה אסטרטגית ועסקית. אוניברסיטת Fontyes מציעה לימודי לוגיסטיקה מזה כ- 30 שנה ותוכנית הלוגיסטיקה של האוניברסיטה נחשבת לאחת הטובות באירופה.

מה לומדים בניהול לוגיסטי

במהלך לימודי הלוגיסטיקה, נחשפים הסטודנטים לעקרונות יסוד בתכנון לוגיסטי, כגון ניהול מלאי, בניית קטלוגים, ניהול שרשרת האספקה, אפיון סביבת ייצור, בקרת איכות ופיקוח על שינוע, הנעת עובדים וצוותים, תכנון מחסנים, סחר בינלאומי, ניהול מו"מ עם ספקים ועוד.

מדובר מקצוע המחייב אחריות גבוהה, כיוון שהמנהל הלוגיסטי הוא הדמות "מאחורי הקלעים" שנוכחותו חיונית גם בשטח – הוא קובע את תהליך הייצור בהתאם ליעדם העסקיים של הארגון, משפיע על אפיקי הצמיחה של החברה ואחראי על בקרת האיכות השוטפת של המוצרים שעוברים בשרשרת האספקה ועל הקשר בין היצרנים, הספקים והלקוחות

הדרך לניהול לוגיסטי ברמה גבוהה עוברת בהולנד

 לימודי תואר ראשון בניהול לוגיסטי תוכננו כך שיענו על הצרכים החיוניים של מפעלים וארגונים בתעשייה, הם מעודדים את הסטודנטים לשיבה יצירתית המבוססת על ידי טכני וראייה פנוראמית, דגש על פיתרון של בעיות טכניות, הבנה כלכלית ועוד.

הלימודים חווייתיים מאוד ומבוססים על הרצאות פרונטאליות, ניתוח תיאורי מקרה, עבודה קבוצתית, ביקורים במפעלים ומחסנים גדולים, עבודה עם תוכנות מובילות בשוק לניהול מלאי ורכש בינה עסקית ומערכות ERP ואף תקופת הכשרה מעשית לקראת סיום הלימודים.

מטרת העל היא שבוגרי ניהול לוגיסטי ידעו כיצד לשפר תהליכי עבודה, יפתחו נהלים ארגם, יפקחו על המשאב האנושי בתפקידים הלוגיסטיים ועוד.

בוגרי תואר ראשון בניהול לוגיסטי יוכלו להשתלב בתפקידים כגון מנהלי לוגיסטיקה, מנהלי תפעול, מנהלי רכש וסחר, ניהול צוותי עובדים, ניהול מחסנים, פלאנרים, מנהלי שירות ועוד.

מדוע ללמוד ניהול לוגיסטי בהולנד? כיוון שמדובר במדינה בעלת מפעלים רבים ומחסני ענק של חברות בינלאומיות בה ענף הניהול הלוגיסטי נמצא בהאצה והתפתחות מתמדת.

תואר במינהל עסקים בהולנד


לימודי מאסטר במנהל עסקים בהולנד מאפשרים לכם ללמוד כלכלה, ניהול ועסקים באחת האוניברסיטאות הטכנולוגיות הטובות ביותר באירופה. במנהל עסקים לומדים הסטודנטים את מקצועות השיווק, המימון, חשבונאות תוך אפשרות להתמחות באחד מתחומי הניהול. הלימודים מתקיימים בשפה האנגלית ונמשכים בין שנה לשנתיים.

ניהול עסקים בעידן המודרני מציב אתגרים רבים ומגוונים בפני חברות, ארגונים ויזמים שונים. לימודי מאסטר במנהל עסקים (MBA) בהולנד מתקיימים באנגלית ב-Fontys, האוניברסיטה הטכנולוגית המובילה באירופה. הלימודים נמשכים בין שנה לשנתיים, תלוי בקצב של הלומד ובמספר הקורסים או בעבודת הגמר שלו – ישנו מסלול MBA בהולנד למומחים שמגיעים מתחומי הניהול, ההנדסה או המדעים ולימודי MBA לבעלי תואר ראשון בכל תחום.

המטרה העיקרית של המאסטר הוא להקנות ללומדים כישורים ומיומנויות לניהול עסקים מרמת התיאוריה ועד הפרקטיקה.

בין הנושאים שנלמדים במסלול ניתן למצוא אסטרטגיות ניהוליות, מושגי שיווק, תכנון פיננסי בסיסי ומתקדם, הכנת דוחות כלכליים, הכרות עם גישות כלכליות ופיתוח ראייה ביקורתית בתחום הכלכלי ניהול השקעות, ניהול משאבי אנוש ועוד. הקורסים שמופיעים בסילבוס הינם ניהול אסטרטגי, מיומנויות למנהיגות ניהולית, ניהול חוזים ועוד.

היות והמסלול משלב בין תיאוריה לפרקטיקה, כולל סדנאות, עבודות מחקר, פרויקטים ושיתופי פעולה עם גורמים בכירים בתעשייה. הלימודים מכווני פרקטיקה אינטגרטיבית לחשיבה ופעולה בתחום הניהול.

אפשרויות התעסוקה שעומדות בפני הסטודנטים הן מגוונות להפליא – מנהלי שיווק, יועצים עסקיים, כלכלנים ועוד.
 
חפשו אותנו ברשתות החברתיות
 • פייסבוק סאמר סקול
 • אינסטגרם סאמר סקול
 • פייסבוק לימודים בחו"ל
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.

 • לימודים בגרמניה - המכינה הכי נחשבת בישראל ובגרמניה
  לימודים בגרמניה, המכינה הכי חשובה בישראל ובגרמניה
  קרא עוד אודות לימודים בגרמניה - המכינה הכי נחשבת בישראל ובגרמניה
 • טיול אחרי צבא, לימוד שפה בחו"ל
  טיול אחרי צבא בסטייל חדש, הילדים של ... כבר נסעו לשם
  קרא עוד אודות טיול אחרי צבא, לימוד שפה בחו"ל
 • לימודי רפואה באיטליה באנגלית, יותר זול מישראל
  לימודי רפואה באנגלית באיטליה
  קרא עוד אודות לימודי רפואה באיטליה באנגלית, יותר זול מישראל
 • ללמוד באיטליה - אין זול מזה
  לימודים באיטליה במחירים מדהימים
  קרא עוד אודות ללמוד באיטליה - אין זול מזה
 • לימודים בקנדה - יותר טוב מארה"ב
  לימודים בקנדה - מלימודי תואר ועד קורסים קצרים
  קרא עוד אודות לימודים בקנדה - יותר טוב מארה"ב
 • סאמר סקול 2019
  רוצים חוויה לכל החיים ? הרשמו עכשיו לסאמר סקול של קמפוס
  קרא עוד אודות סאמר סקול 2019
 • לימודים בספרד ב 1000 יורו לשנה
  לימודי תואר בספרד ב 1000 יורו לשנה, כדאי, משתלם ויותר זול מישראל.
  קרא עוד אודות לימודים בספרד ב 1000 יורו לשנה
 • לימוד שפות בחו"ל - ממש לא יקר
  לימודי שפות בחו"ל מתאים לכל כיס !
  קרא עוד אודות לימוד שפות בחו"ל - ממש לא יקר