ערים ואוניברסיטאות בהולנד


הירשמו כאן לקורס שפה בחו״ל

לימודים באיינדהובן - הולנד

עיר בדרום הולנד השוכנת במפגש בין נהר דומל ונהר גונדר, מונה אוכלוסייה של 440,000 תושבים. איינדהובן נחשבת לעיר ההרפתקנית ביותר בהולנד, זו היא עיר צבעונית ותוססת עם מסעדות רבות, ברים, חיי לילה תוססים ואומנות ברמה גבוהה.

לימודים באיטליה Fontey Eindhoven

קמפוס גדול בעיר היסטורית בעלת הווי מודרני, שמציע לסטודנטים בינלאומיים תוכניות לימוד טכנולוגיות בשפה האנגלית. הנדסת תוכנה, מנהל עסקים, ניהול לוגיסטי, עיצוב תעשייתי ולימודי מאסטר ייחודיים באדריכלות, מחול ומוסיקה.
לימודים בטילבורג - הולנד

עיר ססגונית בדרום הולנד המונה כ-206,000 תושבים. קל מאוד להתנייד בעיר כיוון שיש בה שלוש תחנות רכבת ושבילי אופניים מסודרים. היא מהווה מרכז טכנולוגי וחברות טכנולוגיה רבות קבעו בה את המטה שלהן. מבחינה תרבותית, טילבורג היא עיר מרתקת שופעת מוזיאונים ותיאטראות, פסטיבל שנתי של תרבות אינדית ועוד.

 Fontyes Tilburgלימודים באיטליה

קמפוס מודרני של הרשת ללימודים טכנולוגיים המציע לימודי תואר ראשון ולימודי מאסטר במקצועות טכנולוגיים מבוקשים דוגמת הנדסת תוכנה, הנדסת מכונות, שיווק בינלאומי, עיצוב תעשייתי וקורסי הכנה ללימודים אקדמיים. מרבית תוכניות הלימוד מוצעות בשפה האנגלית, פקטור שמקל מאוד על סטודנטים מישראל להשתלב ולהצליח בלימודים.
לימודים בונלו - הולנד

Venlo הוא עיר גדולה בדרום הולנד, שוכנת במיקום אסטרטגי - סמוך לגבול של הולנד עם גרמניה, 50 קילומטרים מגבול בלגיה ו- 5 שעות נסיעה בלבד מפאריז.
בונלו הולנד חיים כ-100,000 תושבים, היא ממוקמת בשמורת טבע נפלאה ומציעה נופים ייחודיים הכוללים תעלות מים, אגמים, יערות.

לימודים באיטליה Fontys Venlo
הקמפוס הבינלאומי והמבוקש  ביותר של האוניברסיטה הגדולה והיוקרתית ביותר בהולנד ללימודים טכנולוגיים. הקמפוס שוכן בעיר היסטורית תוססת ומציע מגוון רחב של תוכניות בשפה האנגלית שמכשירות את הסטודנטים ישירות להשתלבות בתעשייה.
 
חפשו אותנו ברשתות החברתיות
  • פייסבוק לימודים בחו"ל
  • פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
  • פייסבוק סאמר סקול
  • אינסטגרם סאמר סקול
  • פייסבוק לימודים בגרמניה
  • פייסבוק לימודים באיטליה
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.

בניית אתרים

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

© כל הזכויות שמורות קמפוס לימודים בחו"ל טלפון: 5354449 - 03