הודעה לגולשי קמפוס
<FONT color=#000000>סאמר סקול 2017 - ההרשמה בעיצומה</FONT>

סאמר סקול 2017 - ההרשמה בעיצומה

נראה אתכם מפספסים את זה השנה

בא לכם כבר להעביר את כל החופש ברביצה מול הטלוויזיה?
או להכיר חברים מכל העולם תוך כדי טיול בלונדון?!
אולי השנה תעשו עם עצמכם משהו גדול באמת בחופש הגדול?

מה דעתכם על שבועיים של כיף אדיר, בסאמר סקול באנגליה, בארה"ב או בספרד ?
מסיבות, תחרויות מטורפות, טיולים, סרטים, הצגות, ספורט, שופינג
ועוד מלא חוויות שתזכרו עד גיל 93

התקשרו לקמפוס כעת 03-5354449 או לחצו כאן לאתר הסאמר סקול

 
 
 
קמפוס לימודים בעיתונות

קמפוס בעיתונות


הירשמו כאן לקורס שפה בחו״ל

  סאמר סקול / סאמר קמפ 


סאמר סקול בספרד

סאמר סקול 2003 - יולי אוגוסט בספרדית

אם מישהו היה צריך הוכחה לכך שישראל היא מעצמת טלנובלות, הרי היא: אל הסאמר סקול המסורתי, זה שבמסגרתו טסים בני הנוער לאנגליה ולומדים אנגלית, מצטרף השנה מוצר נוסף ברוח התקופה – סאמר סקול בספרדית. בסאמר סקול הזה, שיתקיים בעיר הנמל הספרדית טרגונה, מרחק 90 ק"מ מברצלונה, ילמדו מסיימי כיתות ז', ח', ט' וי' את השפה הספרדית באווירה ספרדית.
סאמר סקול בספרד

כתבה בעיתון ראש אחד על סאמר סקול

אהבות וכיף מסביב לעולם - סאמר סקול 2006

מי שעבר בבוקרו של יום שישי אחד בדיזנגוף סנטר לא יכול היה שלא להפנות מבטו אל החבורה המוזרה של בני הנוער חלקם ישראלים, מקצתם יפנים, שהצטופפה סביב נער יפני אחד עם שער צבוע בצבע כתום שישב על הרצפה באמצע הסנטר ודפדף באלבום תמונות. החבורה העליזה הזאת, שגם מרחוק אפשר היה לשמוע את הצעקות והצחוקים בכל פעם שהיפני כתום השער הצביע על תמונה כזאת או אחרת, משכה גם את תשומת לבי העיתונאית וניגשתי לנדנד.
להמשך הכתבה סאמר סקול 2006

סאמר סקול באנגליה

סאמר סקול באנגליה בחופש הגדול ? מתאים לי!

הי. קוראים לי זוהר ואני בת 14. בקיץ האחרון הייתי בסאמר סקול של קמפוס באנגליה, ואני רוצה לספר לכם איזה חוויה מדהימה זאת. כשהציעו לי לנסוע לתכנית סאמר סקול הייתי מאוד לא בטוחה. הרגשתי שכבר עברתי את גיל הקייטנות, אז מה פתאום שאני אסע עכשיו לסוג של קייטנה? ועוד בשביל ללמוד? ועוד בחופש הגדול?
סמר סקול באנגליה

סמר סקול - חווית קיץ מדהימה

חווית קיץ ושמה סמר סקול

היא למדה שם אנגלית ממקור ראשון, פגשה בני נוער מכל העולם, ראתה נופי משגעים, הכירה מקרוב תרבות זרה ורכשה המון חברים וחברות.
ולמרות שנקעה שם את קרסולה כבר ביום הראשון, היא אומרת שהחוויה הייתה שווה את זה.

סמר סקול באנגליה

סאמר סקול בספרד

סאמר סקול באנגליה או בספרד

הורים הרוצים לשמח מאוד את ילדיהם, מוזמנים בזה לשלחם ל"סאמר סקול", שזה כמו קייטנה, והבחירה הין בין אנגלית או ספרדית.

סאמר סקול באנגליה

  לימודי שפות בחו"ל 


ללמוד שפות בחו"ל

שפות בחו"ל - ללמוד את שפת העסקים

ללא ספק, הדרך הקלה, היעילה והקצרה ביותר ללימוד שפה היא תוך שהות במדינה הדוברת אותה. צרפתית כדאי ללמוד בצרפת, גרמנית בגרמניה ויפאנית ביפאן. בדרך זו חשוף התלמיד לסביבה הזרה במשך כל היממה, נאלץ להקשיב, לדבר ולהיות מובן ללא יכולת "בריחה" לשפה אחרת.
לימודי שפות בחו"ל

אנגלית בלונדון

בלונדון לומדים אנגלית

"בלונדון יש מוסיקה טובה, בלונדון אנשים יותר אדיבים", שרה חווה אלברשטיין. בלונדון גם לומדים אנגלית. בבית הספר "The London School English" לומדים מורים משתלמים מישראל מטעם קרן ההשתלמות. יש לנו במה להתגאות. ישראל היא המדינה היחידה המאפשרת למורים להשתלם בחו"ל.
אנגלית באנגליה

לימוד סינית בסין

לימוד סינית בסין

ם בבית הספר לשפות "קמפוס לימודים", שכבר למעלה מעשרים שנה שולח תלמידים ללמוד סינית בסין בשנחאי ובבייג'ין, מרגישים שינוי. בשנתיים האחרונות, בעקבות התעוררות הביקוש, פתח בית הספר קורסים לסינית גם בישראל. התלמידים הם בעיקר אנשי עסקים, שליחים, ישראלים שעובדים עם סין וגם מעסיקים של פועלים סינים שרוצים לתקשר איתם.

לימוד סינית

  לימודים בחו"ל 


לימודים באיטליה

השכלה אקדמית בחו"ל

סטודנטים יוכלו ללמוד מינהל עסקים, תקשורת, פרסום או עיצוב לתואר ראשון או שני בהולנד, באנגליה, באוסטרליה או באיטליה. זאת, באמצעות חברת "קמפוס לימודים", המתמחה בייעוץ והכוונה ללימודים אקדמאיים בחו"ל והמייצגת מוסדות להשכלה גבוהה במספר מדינות.
לימודים באוסטרליה

ללמוד בחו"ל ?

ללמוד בחו"ל ?

שנת הלימודים האקדמית הנפתחת מחזירה לשאלה האם ללמוד בארץ או לנסות לימודים בחו"ל מתואר ראשון עד דוקטורט. ההחלטה אינה פשוטה: המרחק ממשפחה ומחברים, קשיי שפה ובעיות מחיה הם מכשולים. מצד שני, קשיי הקבלה בארץ לפקולטות מסוימות, מסגרות לימוד ייחודיות והרצון ולנסות "חיים אחרים" מהווים שיקול נגדי.
כדאי ללמוד בחו"ל ?

לימודים בחו"ל

מורה נבוכים - לימודים אקדמיים בחו"ל

לא התקבלתם ללימודים אקדמיים בארץ? אל ייאוש. עובדה זו לא צריכה להשפיע על הדימוי העצמי. 700 ישראלים שלא התקבלו כאן לומדים באגליה. עשרה מהם מצטייני-הדיקאן. בארץ נמצאים נציגים מחו"ל, שבאו כדי להביא אליהם סטודנטים ישראלים. מלבד שמם הטוב, שם המשחק הוא כסף.
ללמוד בחו"ל

לימודי משפטים בחו"ל

לימודים אקדמיים בחו"ל

בשבוע הבא יסתיים שלב ההרשמה הראשון ללימודי משפטים בחו"ל. כן מכללות, לא מכללות, המציאות מספרת שישראלים עדיין יוצאים ללמוד משפטים בחו"ל. חלקם הגדול של הסטודנטים לא התקבלו אפילו במכללות הקיימות בארץ, אך הם מסרבים לוותר על החלום.
לימודים אקדמיים בחו"ל

לימודים בחו"ל

מדריך לסטודנט בגולה

אלפי ישראלים נרשמים מדי שנה ללימודים גבוהים בחו"ל. חלקם עושים זאת בשביל החוויה הייחודית, הרחבת האופקים והניחוח של חו"ל. אחרים עושים זאת מכיוון שהם מעוניינים ללמוד מקצועות שלא קיימים בישראל או חולמים ללמוד בבתי ספר בעלי שם עולמי. אך הרוב עושים זאת בגלל קשיי הקבלה ללימודים גבוהים בישראל
ללמוד בחו"ל

לימודים בחו"ל

תנועת ההשכלה - ללמוד בחו"ל

חברת "קמפוס לימודים" היא החברה הגדולה הפעילה בתחום הלימודים בחו"ל, ובכל שנה יוצאים באמצעותה כ-2,000 צעירים, כדי ללמוד בשבע מדינות שונות ובעשרות מוסדות אקדמיים. המדינה הפופולארית ביותר בחברה היא איטליה, שאליה שולחת החברה יותר מ-500 סטודנטים בכל שנה.
לימודים בחו"ל - יעדים מובילים

 
חפשו אותנו ברשתות החברתיות
  • פייסבוק לימודים בחו"ל
  • פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
  • פייסבוק סאמר סקול
  • אינסטגרם סאמר סקול
  • פייסבוק לימודים בגרמניה
  • פייסבוק לימודים באיטליה
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הייעוץ, הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.

בניית אתרים

 תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

© כל הזכויות שמורות קמפוס לימודים בחו"ל טלפון: 5354449 - 03