הודעה לגולשי קמפוס
<FONT color=#000000>סאמר סקול 2017 - ההרשמה בעיצומה</FONT>

סאמר סקול 2017 - ההרשמה בעיצומה

נראה אתכם מפספסים את זה השנה

בא לכם כבר להעביר את כל החופש ברביצה מול הטלוויזיה?
או להכיר חברים מכל העולם תוך כדי טיול בלונדון?!
אולי השנה תעשו עם עצמכם משהו גדול באמת בחופש הגדול?

מה דעתכם על שבועיים של כיף אדיר, בסאמר סקול באנגליה, בארה"ב או בספרד ?
מסיבות, תחרויות מטורפות, טיולים, סרטים, הצגות, ספורט, שופינג
ועוד מלא חוויות שתזכרו עד גיל 93

התקשרו לקמפוס כעת 03-5354449 או לחצו כאן לאתר הסאמר סקול

 
 
 
לימודים בחו"ל > מאמרים וכתבות > לימודי וטרינריה בחו"ל – וטרינריה ברמה
גבוהה ובתנאים נוחים

לימודי וטרינריה בחו"ל – וטרינריה ברמה
גבוהה ובתנאים נוחים


הירשמו כאן לקורס שפה בחו״ל
עבודה עם בעלי חיים הינה עבודה מגוונת ומאתגרת ומחייבת גישה מיוחדת לבעלי חיים, סבלנות ובעיקר, אהבה רבה לעולם החי.

אוהבי בעלי החיים ומי שמבקשים להשתלב בתחום רווחת בעלי החיים ורפואת בעלי החיים יפנו למסלול לימודי וטרינריה בחו"ל או בארץ.

לימודי וטרינריה נועדו להכשיר רופאים וטרינרים לטיפול בבריאותם של בעלי החיים ובסיומם מקבלים בוגרי לימודי וטרינריה בחו"ל או בארץ תואר אקדמי DVM  (Doctor of veterinary Medicine).

לימודי וטרינריה מכשירים וטרינרים לעבוד עם מגוון בעלי החיים, ביניהם חיות משק, חיות מחמד, חיות בר.

כל מה שרציתם לדעת על לימודי וטרינריה בחו"ל

תכני הלימוד של לימודי וטרינריה בחו"ל ובארץ דומים ללימודי רפואה בהתאמה כמובן לעולם החי.

בין נושאי הלימוד בתחום לימודי וטרינריה ניתן למצוא מבחר קורסים שעוסקים באנטומיה של בעלי החיים, פתולוגיה, כירוגיה, רפואה פנימית, נוירולוגיה ועוד, מקצועות קדם קליניים וקליניים, כשהלימודים לתואר אקדמי בוטרינריה משלבים בין תיאוריה לפרקטיקום.

הסטודנטים של לימודי וטרינריה בחו"ל ובארץ מתנסים במסגרת לימודי וטרינריה בהכשרה מעשית  ובסיום הלימודים עליהם לגשת למבחן הסמכה לקבלת תואר DVM, שמקנה להם קבלת רישיון לעסוק ברפואה וטרינרית.

הדרך ללימודי וטרינריה בארץ עוברת בין מכשולים רבים בעיקר משום שלימודי וטרינריה בארץ מוגבלים למוסד לימודים אחד המציע לימודי וטרינריה לבעלי תואר בביולוגיה (הפקולטה לחקלאות ברחובות שפועלת מטעם האוניברסיטה העברית) ותנאי הקבלה ללימודי וטרינריה בארץ נוקשים מאוד עד כדי כך שהם נחשבים לתנאי הקבלה בין הגבוהים באקדמיה.

כמו כן, לימודי וטרינריה בארץ אינטנסיביים מאוד ויעידו על כך סטודנטים לוטרינריה שקיים קושי עצום לעבוד בזמן הלימודים כדי למממן שכר לימוד ומחיה.

לימודי וטרינריה - מדוע בחו"ל?

בחו"ל, לעומת זאת, המצב אחר. מי שלא התקבל ללימודי וטרינריה בארץ או מראש מעוניין ללמוד במוסדות גבוהים בחו"ל, ליהנות משכר לימוד אטרקטיבי ולימודים קצרים יותר אך איכותיים לא פחות, מוזמן לבחור באיטליה, יעד מבוקש ללימודי וטרינריה המועדף על ישראלים וסטודנטים מהעולם כולו. 

באופן עקרוני, ניתן ללמוד וטרינריה ביעדים רבים ביניהם ספרד ואוסטרליה, אבל לימודי וטרינריה בחו"ל באיטליה מציעים יתרונות בולטים רבים בהשוואה ללימודי וטרינריה בארצות אחרות וביניהן ישראל.

משך זמן הלימוד: בעוד לימודי וטרינריה בארץ נמשכים שבע שנים (לימודי וטרינריה מחולקים לתואר בביולוגיה הנמשך כ-3 שנים בארץ ו-4 שנות לימודי התמחות בוטרינריה), הרי שבחו"ל, במדינות שמציעות לימודי וטרינריה כמו איטליה מדובר בין 5-6 שנות לימוד בלבד. 

שכר הלימוד:

לימודי וטרינריה בארץ עולים כשכר אוניברסיטאי, לכאורה, לא מדובר בתשלום יקר בהשוואה למכללות, אבל אם תכפילו כל שנת לימוד בשבע שנות הלימוד שתצטרכו כדי לצלוח את התואר ותיקחו בחשבון שרוב הסיכויים שכמעט לא תעבדו במשך התקופה הארוכה הזאת ( שהיא כמעט עשור! ) תבינו שמדובר בסכום משמעותי של כסף שעליכם לחסוך מראש או לחפש עבורו פיתרון מימוני ארוך טווח.

באיטליה שכר הלימוד הוא בין הזולים בעולם ונע בסביבות ה-400-1500 יורו בשנה.

אבל היתרון המשמעותי הוא שבאיטליה הלימודים מתקיימים רק מספר ימים בשבוע מספר שעות כל יום (ברוב האוניברסיטאות בימים ב-ו' בשעות 08:30-1600:00) מערכת שעות גמישה המאפשרת לכם לעבוד במקביל למסלול לימודי וטרינריה בחו"ל ולשמור על חיי חברה פעילים.

מלגות לקראת לימודים באיטליה:

איטליה נחשבת למדינה ידידותית לסטודנטים בינלאומיים המאפשרת לכם להגיש מלגות ממגוון סוגים על בסיס סוציו אקונומי ועל בסיס הישגים בלימודיים בשווי של עד 4000 יורו בשנה ובנוסף, אחוז מקבלי המלגות בין ישראלים שלומדים באיטליה מגיע עד 40% מכלל הסטודנטים.

האוניברסיטאות הטובות ביותר באיטליה:

ארבע אוניברסיטאות מבין 15 אוניברסיטאות שמציעות לימודי וטרינריה באיטליה ממוקמות בדירוג של 200 האוניברסיטאות הטובות בעולם ללימודי וטרינריה, והינן אוניברסיטת פאדובה, אוניברסיטת בולוניה, אוניברסיטת פיזה ואוניברסיטת טורינו.

קהילת סטודנטים באיטליה:

אם אתם מחפשים ללמוד במדינה בה לומדים ישראלים רבים, איטליה היא בחירה מצוינת, בייחוד במסלול לימודי וטרינריה בחו"ל.
לימודי וטרינריה באיטליה מועדפים על סטודנטים ישראלים ובין 30-50 סטודנטים ישראלים יוצאים מדי שנה ללימודי וטרינריה באיטליה.

תנאי קבלה ללימודי וטרינריה באיטליה

תנאי הקבלה ללימודי וטרינריה באיטליה כוללים הצגת תעודת בגרות והצלחה במבחן כניסה ומבחן בשפה האיטלקית.

מבחן ידע באיטלקית מתקיים במתכונת של ראיון אישי ומבחני הקבלה המקצועיים הנקראים ESAME DI AMMISSIONE נמשכים כשעתיים ונערכים בהתאם למקצוע המבוקש.

כדי להתקבל ללימודי וטרינריה תצטרכו להיבחן במקצועות כמו מתמטיקה ופיזיקה ברמה של 4-5 יחידות, ביולוגיה וכימיה ברמה של 3 יחידות.

כדי לשפר את סיכוי הקבלה עבור לימודי וטרינריה בחו"ל באיטליה מומלץ לעבור מכינה ללימודים באיטליה המתקיימת בשני חלקים, כשהשלב הראשון מוצע בקמפוס לימודים ובשלב השני מתקיים באיטליה.

במכינה לומדים המועמדים ללימודי וטרינריה וללימודים באיטליה בכלל, לימודי איטלקית, חומר מקצועי בתחומי הלימוד עליהם הם יצטרכו להיבחן במבחן המקצועי וכלים להגשת מועמדות, חומר על התרבות וההיסטוריה הכללית של איטליה.

הכרה בתואר מאיטליה

מי שלומד וטרינריה בחו"ל עליו לעבור מבחן רישוי ולקבל הסמכה לעסוק בוטרינריה בארץ כדי לקבל הסמכה ממשרד החקלאות לעסוק בוטרינריה. 


 
חפשו אותנו ברשתות החברתיות
  • פייסבוק לימודים בחו"ל
  • פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
  • פייסבוק סאמר סקול
  • אינסטגרם סאמר סקול
  • פייסבוק לימודים בגרמניה
  • פייסבוק לימודים באיטליה
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הייעוץ, הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.

בניית אתרים

 תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

© כל הזכויות שמורות קמפוס לימודים בחו"ל טלפון: 5354449 - 03