לימודים באיטליה

לימודים באיטליה


רקע כללי

איטליה היא מדינה בדרום יבשת אירופה. שטחה כ- 300,000 קמ"ר. עיר הבירה של איטליה היא רומא. רוב שיטחה של המדינה הוא חצי אי שצורתו מזכירה מגף הבולט לתוך הימים האדריאתי, היוני, הליגורי והטירני כולם חלקים מהים התיכון.
לימודים באיטליה

נמלי תעופה והפרשי שעות

איטליה נמצאת במרחק של כ- 3 שעות טיסה מישראל ניתן להגיע עם חברות הטיסה הסדירות. מחיר כרטיס טיסה ת"א - רומא - ת"א עומד על סכום של כ 400 $ (תלוי בעונה ובסוג הטיסה).
לימודי תואר באיטליה

עלויות מחיה במדינה

לאחר מלחמת העולם השנייה התפתחה כלכלת איטליה במהירות ואיטליה הפכה למעצמה תעשייתית המתבססת על עסקים משפחתיים קטנים ובינוניים ממגוון תחומים רב, ועל חדשנות כמו בתחום העיצוב והאופנה.
ללמוד באיטליה

תרבות ומידע על אוכלוסיית המדינה

"איטליה גרמה ועודה גורמת לאנשים לא רצויים לחוש רצויים ומוזמנים, לאנשים זניחים לחוש חשובים ובעלי ערך, ולאנשים חסרי כיוון ומטרה להאמין כי הדרך היחידה לחיות היא ללא מטרה רצינית בחיים" (לואיג'י ברזיני).
איטליה היפהפייה, משלבת היסטוריה עשירה עם חיים שוקקים ומודרניים, שופעת בנופים, באמנות ותרבות ומלאת חיים וצבעוניות. אוכלוסיית איטליה מונה כ 58 מליון איש.
איטליה

קהילה יהודית

הקהילה היהודית באיטליה, מונה כיום כמה עשרות אלפי נפש בלבד.
מבחינה היסטורית גולת איטליה היא אולי העתיקה ביותר, כיוון שיהודים נמצאו ברומא כבר בימי יוליוס קיסר, ומאז הרצף נמשך, במינון קטן מאד, במשך יותר מאלפיים שנה.
מספרם של היהודים באיטליה נע סביב יהודי אחד על כל 1000 תושבים, אולם השפעתם הייתה תמיד ניכרת. העם עצמו,
קהילה יהודית באיטליה

מידע נוסף וקישורים חשובים

במגף הארוך של אירופה תמצאו הכול: אפיפיורים, ציירים, פסטה, כדורגל, מאהבים, משוררים, שחיתות פוליטית ושליטים רבי עוצמה.

3,000 שנה של היסטוריה, תרבות ומטבח מושכים אליהם את כל מי שלא סובל מדז'ה וו.

באיטליה תוכלו לבקר בשרידים רומיים, להשתאות מול האמנות מתקופת הרנסאנס, ללון בעיירות הרריות זעירות מימי הביניים, לצאת לסקי באלפים, לשוט בתעלות ונציה ולראות כנסיות מקסימות ורבות יותר משהייתם משערים שתמצאו במדינה אחת. כמובן שתוכלו גם להתענג על תענוגות פשוטים יותר: אוכל ויין משובחים, עדכון המלתחה בבוטיקים היוקרתיים, ובכלל, דולצ'ה ויטה.

מידע חשוב על לימודים באיטליה
 
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הייעוץ, הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.

בניית אתרים

 תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

© כל הזכויות שמורות קמפוס לימודים בחו"ל טלפון: 5354449 - 03