לימודים ברוסיה


הירשמו כאן לקורס שפה בחו״ל

לימודים ברוסיה - מידע כללי

רוסיה היא מדינה המציעה עושר תרבותי מרשים, סטודנטים הלומדים ברוסיה נהנים מהשכלה בסטנדרטים גבוהים מאוד, במיוחד בערים מוסקבה וסנט פטרסבורג. האוניברסיטאות ההיסטוריות נחשבות למוסדות לימוד מעולים ומציגות הישגים מדעיים וטכנולוגיים מרשימים. מדי שנה עשרות אלפי סטודנטים מרחבי העולם מגיעים ללמוד ברוסיה ונהנים מחינוך יוקרתי במחיר סביר.

לימודים ברוסיה - מידע כללי

רוסיה - רקע כללי

רוסיה היא אחת המדינות החזקות והעוצמתיות בעולם והמדינה בעלת השטח הגדול ביותר בעולם. היא מהווה מוקד כוח ומושכת תיירים רבים והן אנשי עסקים וסטודנטים מישראל. המדינה אומנם עברה תהפוכות פוליטיות וכלכליות רבות, אך בשנים האחרונות שומרת על איזון ואף על רמת חיים גבוהה.
רוסיה

רוסיה - נמלי תעופה והפרשי שעות

רוסיה מהווה בחירה מוצלחת לסטודנטים בישראל בשל הקרבה לישראל(מרחק של 4 שעות בלבד בטיסה). ברוסיה יש נמלי תעופה גדולים ומתקדמים וטיסה סדירה מוצעת במחיר ממוצע של 300 דולר.
מידע כללי על רוסיה

עלויות מחייה ברוסיה

מצבה הכלכלי של רוסיה עבר שינויים רבים במהלך השנים מכלכלה קומוניסטית לכלכלה חופשית. כיום ניתן ליהנות ברוסיה מאיכות חיים גבוהה בעלות מחיה נמוכה וכן למצוא עבודה בתעשיות רבות כולל הייטק ומדעים מדוייקים.
לימודים ברוסיה

תרבות ומידע על אוכלוסית רוסיה

הרוסים שייכים למשפחת הסלאבים, מרביתם דוברי רוסית. ברוסיה חיים יותר מ-160 קבוצות אתניות ולכן גם התרבות והמנטליות מגוונת מאוד. כמו כן, ברוסיה תיהנו ממגוון אירועי תרבות, לצד פסטיבלים ומופעים מיוחדים.
על לימודים ברוסיה

קהילה יהודית ברוסיה

אומנם יהודים רוסים רבים עלו לארץ ישראל במהלך השנים (בשנת 2000 הגיע העולה המיליון מרוסיה לארץ), אך עדיין נותרו ברוסיה 500 אלף יהודים שמפוזרים בערים הגדולות בעיקר – מוסקבה, סנט פטרסבורג וכדומה.
קהילה יהודית ברוסיה

רוסיה - מידע נוסף וקישורים חשובים

רוסיה היא מדינה מרהיבה ביופייה, בעלת מורשת היסטורית תרבותית מעניינת, ומתפרשת על פני השטח הגדול ביותר בעולם (אך מדורגת בעולם כתשיעית בצפיפות האוכלוסין). בירתה של רוסיה – מוסקבה – היא העיר הגדולה ביותר באירופה וסנט פטרסבורג היא העיר הצפונית ביותר בעולם.
רוסיה - מידע כללי
 
חפשו אותנו ברשתות החברתיות
  • פייסבוק לימודים בחו"ל
  • פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
  • פייסבוק סאמר סקול
  • אינסטגרם סאמר סקול
  • פייסבוק לימודים בגרמניה
  • פייסבוק לימודים באיטליה
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הייעוץ, הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.

בניית אתרים

 תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

© כל הזכויות שמורות קמפוס לימודים בחו"ל טלפון: 5354449 - 03