הודעה לגולשי קמפוס
<FONT color=#000000>סאמר סקול 2017 - ההרשמה בעיצומה</FONT>

סאמר סקול 2017 - ההרשמה בעיצומה

נראה אתכם מפספסים את זה השנה

בא לכם כבר להעביר את כל החופש ברביצה מול הטלוויזיה?
או להכיר חברים מכל העולם תוך כדי טיול בלונדון?!
אולי השנה תעשו עם עצמכם משהו גדול באמת בחופש הגדול?

מה דעתכם על שבועיים של כיף אדיר, בסאמר סקול באנגליה, בארה"ב או בספרד ?
מסיבות, תחרויות מטורפות, טיולים, סרטים, הצגות, ספורט, שופינג
ועוד מלא חוויות שתזכרו עד גיל 93

התקשרו לקמפוס כעת 03-5354449 או לחצו כאן לאתר הסאמר סקול

 
 
 
הטיול אחרי צבא

טיול אחרי צבא


הירשמו כאן לקורס שפה בחו״ל

טיול אחרי צבא


בשנים האחרונות מסתמנת תופעה חדשה בקרב משוחררים: טיול אחרי צבא אבל אחרת, התכנית משלבת לימוד שפה בחו"ל יחד עם חבר'ה מכל העולם.
לומדים שפה חדשה בלי להתפשר נוחות או לוותר על ההרפתקאות של הטיול
הגדול.
 
אם בעבר נדחו הלימודים הגבוהים כתוצאה מטיול גדול בעולם, הרי שבשנים האחרונות עם השאיפות והלחץ הדובר להישגיות בגיל צעיר, משוחררים רבים מעוניינים להפיק ערך מוסף מהזמן ולחזור הביתה מטיול בחו"ל עם שפה מצוינת, הכרות עם תרבויות ופיתוח קשרים אישיים ועסקיים עם צעירים מכל העולם שמגיעים כמוהם לטייל וללמוד.

הקונספט: טיול אחרי צבא בו לומדים שפה חשובה לחיים,  מכירים חבר'ה מכל העולם, מבלים, מטיילים, תופסים קשרים בינלאומיים ובקיצור משלבים טיול אחרי צבא עם תכלס

קמפוס לימודים, החברה המובילה בלימודים בחו"ל בעלת ניסיון של למעלה משלושים שנה בתחום, מציגה טיול אחרי צבא בו לומדים שפה (השקעה לעתיד) תוך כדי טיולים וחווית בנקודות שונות בעולם.

המרכזים של בתי הספר ממוקמים בכל נקודה על פני הגלובוס, תוכלו ללמוד אנגלית בקנדה, ארה"ב, אוסטרליה ואפילו דרום אפריקה, צרפתית בצרפת, ספרדית בדר' אמריקה ואפילו לבחור בי"ס ללימוד ספרדית שממוקם בג'ונגלים של פרו.
בתי הספר דואגים לפעילויות גיבוש, מארגנים טיולים ופעילויות משותפות, וכמובן תוכלו לבחור לבלות לבד עם חבר'ה שתפגשו בקורס.

עבור חבר'ה שבוחרים טיול אחרי צבא עם לימודי שפה בחו"ל מדובר בהזדמנות נדירה לחיות במדינה זרה, לספוג את האווירה, לתרגל את השפה בדרך טבעית ולנצל את הזמן לטייל במקומות היפים בעולם.

רוב הצעירים אחרי צבא שיצאו לחוות טיול אחרי צבא עם קמפוס לימודים בחרו ללמוד את השפה האנגלית באוסטרליה, ארה"ב, ניו זילנד או ספרדית בדרום אמריקה, צרפתית בפאריז לתקופה של כ- 3 חודשים. עם זאת ניתן לבחור איזו שפה שתרצו בכל מקום בעולם,  לכמה זמן שתבחרו.


היתרונות של טיול אחרי צבא דרך קמפוס

 • לימודי שפה לפי בחירתך – ניתן ללמוד כל שפה מספרדית, דרך צרפתית, אנגלית, סינית בשיטה הטובה ביותר, ללמוד את השפה במקום בו כולם מדברים את השפה כל הזמן. ברגע שחיים ונושמים את השפה מצליחים לדבר אותה באופן טבעי וביתר קלות במבטא של המקומיים.

 • לימודים בכל העולם במקום לפי בחירתך – אפשר לתכנן טיול אחרי צבא בכל מקום בעולם, ארה"ב, אנגליה, ניו זילנד, אוסטרליה, צרפת, ספרד, דרום אמריקה, סין, יפן, שוויץ. רשתות בתי הספר הבינלאומיים ממוקמים בערים הידועות בכל מדינה בקרבה לאתרי התיירות והמסלולים המעניינים ביותר, כך שניתן ללמוד ולטייל כל הזמן, לצאת לפעילויות ספונטאניות כמו טיולים, שיט, ראפטינג לפי אופי המקום.
 •  
 • חיות במדינה אחרת – מתי שרוצים לפי לו"ז הטיול ולכמה זמן שרוצים, משבוע ועד שנה, בכל חודש או עונה, ברגע שמעוניינים להמריא ויש תאריך, אפשר לתאם קורס ולשלב את הטייל עם קורס שפה.

 • לימודים בסגנון אחר – מדובר בלימודי שפה אחרים לגמרי בטכניקות לימוד מעניינות, כשבין השיעורים או בסופי השבוע הארוכים ניתן לטייל ולבלות עם צעירים בעיר, להתארח אצל משפחות מארחות, ללון במעונות או בבית מלון בלי דאגות, לפגוש אנשים חדשים ולתרגל את השפה מדי יום, בכל שעה.

 • בטיחות –בניגוד לטיול אחרי צבא בשיטת תרמילאים, עם קורס שפה, ניתן לטייל בתנאים נוחים ובביטחון רב, כשיודעים מראש היכן נוחתים, בית הספר מקבל את פניכם, מתכננים מראש היכן ללון, המסלול ידוע מראש ולא צריך לפחד מהלא נודע.

 • יש מקום להפתעות – לא מוותרים על טראקים ופעילויות אקסטרים, יש זמן להמשיך לטייל לפני או אחרי הקורס או פשוט לעשות הפסקות בין שעות הלימודים ולמממש את החלומות הגדולים ותחושת החופש אחרי צבא.
 •  
 • ניצול נכון של הזמן – לא מבזבזים את הזמן אלא מנצלים את המהלך של טיול אחרי צבא לדעת שפה בצורה טובה יותר, להכיר אנשים חדשים, תרבויות, להכיר עולם ולחזור עם ניסיון וידע שלא יכולתם לרכוש בשום דרך אחרת. ניתן לבחור מסלול הכנה ללימודים אקדמיים כדי להתחיל את הלימודים הגבוהים אחרי הטיול עם שליטה גבוהה בשפה זרה.

 • נטוורקינג – בתי הספר הבינלאומיים מארגנים פגישות הכרות עם צעירים מכל העולם, הזדמנות ליצור קשרי חברות עמוקים לטווח ארוך שבעתיד יכולים להיתרגם לקשרים עסקיים.
 
חפשו אותנו ברשתות החברתיות
 • פייסבוק לימודים בחו"ל
 • פייסבוק לימודי שפות בחו"ל
 • פייסבוק סאמר סקול
 • אינסטגרם סאמר סקול
 • פייסבוק לימודים בגרמניה
 • פייסבוק לימודים באיטליה
צור קשר
טלפון רב-קווי 03-5354449
לחצו לשיחה חינם

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות הלימוד השונים
לפיכך שירותי הייעוץ, הרישום וליווי הסטודנט אינם כרוכים בתשלום.

בניית אתרים

 תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות

© כל הזכויות שמורות קמפוס לימודים בחו"ל טלפון: 5354449 - 03